Álló sor (balról): Sárdi István (edző), Kovács Csongor, Szűcs Róbert, Malik Zétény, Kiss Tamás, Csató Dániel, Proksz Gellért, Varga Béla, Tóth-Cseri Dániel, Starosta Gergely (edző) Ülő sor (balról): Kis Borisz, Laskai Ramses, Tenke Áron, Auffenberg Márton, Rácz Antal, Boda Mihály, Csicsó Zoltán, Fáczán Péter, Tállai Zaránd

Budapesti Honvéd SE/B - Kőbányai Darazsak/B 59-58 (12-6, 17-27, 17-12, 13-13)

Tóth-Cseri 21, Varga 11, Rácz 8, Auffenberg 7, Csató 3, Proksz 3, Boda 2, Kiss 2, Kovács 1, Malik, Acsai, Tenke

A mérkőzés felvétele itt. >>

Kőbányai Darazsak/B - Kőbányai Darázslányok 57-48 (8-16, 19-10, 9-17, 21-5)

Tóth-Cseri 19, Csató 13, Auffenberg 8, Rácz 6, Boda 5, Varga 4, Proksz 1, Kiss 1, Malik, Acsai, Laskai

Elképesztő kitartással és küzdőszellemmel játszottunk az U12-es bajnokság utolsó helyosztó fordulójában. Hosszú és fárasztó év volt, de ma láttam a srácokon az igazi akaraterőt! A Honvéd ellen mindent beleadva végig fej-fej mellett, kiélezett csatában egy labda döntött. Klubunk idősebb lányai ellen minden másodpercért megdolgoztunk, aminek az eredménye győzelem lett. Szavakba nem önthető a fiúk éves teljesítménye. Az U11 2. hely mellet U12-ben a 9. helyet szereztük meg. Gratulálunk srácok, büszkék vagyunk rátok!

2022. április 24. - U11 bajnokság

Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak 90-56 (27-6, 18-15, 21-14, 24-21)

Tóth-Cseri 14, Csató 10, Auffenberg 8, Varga 8, Rácz 5, Boda 4, Proksz 3, Kiss 2, Tenke 1, Malik 1, Kovács, Acsai

Kőbányai Darazsak - Csata Garfield 86-55 (18-12, 24-7, 19-20, 25-16)

Csató 20, Rácz 14, Tóth-Cseri 13, Boda 12, Kiss 7, Varga 7, Auffenberg 4, Proksz 3, Kovács 3, Acsai 2, Malik 1, Laskai

U11-es bajnokságban lejátszottuk az utolsó két mérkőzésünket. A Vasas csapata ellen túl kényelmesen kezdtük az első periódusokat. Már többször beleestünk ebbe a hibánkba és mire felébredtünk, kialakult az a különbség, amit a következő három negyedben már nem tudtuk behozni. Megjegyzem, a második félidei játékkal elégedettebb vagyok. Csata elleni mérkőzésen az első félidőben lendületünk akkora különbséget hozott amivel az utolsó két negyedben felszabadultan tudtunk játszani és győzni. Jó érzés nyertes meccsel zárni a bajnokságot. Összességében ma mindent láttam abból amit az elmúlt 9 hónapban tanultunk! A csapatommal maximálisan elégedett vagyok és szívből gratulálok "fiaimnak" a budapesti régió 2. helyéhez. A Vasas csapatának szeretnénk gratulálni az első helyhez, valamit megemlítem a Római Kaszásokat is akik a legtöbbet fejlődtek idén és így a top 4-be kerültek. Már csak két eseményünk maradt hátra. U12-bajnokságban az utolsó fordulón megőrizni az első 9-be maradásunkat és a májusban megrendezésre kerülő debreceni Jamboree.

2022. április 10. - U12 bajnokság

Kőbányai Darazsak/B - Vasas Akadémia U11 48-86 (10-25, 19-29, 5-20, 14-12)

Tóth-Cseri 17, Csató 9, Acsai 5, Kiss 4, Varga 4, Auffenberg 4, Boda 3, Proksz 1, Malik 1, Laskai, Kovács, Tállai

Kőbányai Darazsak/A - Kőbányai Darazsak/B 95-38 (14-4, 36-14, 24-10, 21-10)

Tóth-Cseri 8, Boda 5, Varga 5, Acsai 4, Auffenberg 3 , Csató 3, Laskai 3, Kiss 3 , Kovács 2, Malik 2, Proksz, Tenke

U12-es bajnokságban az utolsó előtti fordulóhoz érkeztünk. Ilyenkor már hosszabb a "kantár" köztem és a srácok között, igyekszem jobban a háttérbe vonulni. A mai gyakorlás célja az volt, hogy az eddig tanultakból próbáljunk meg önállóan játszani és a személyre szabott feladatokat, még ha összeszorított fogakkal is, de bizonyos szituációkban megvalósítani. A fiúk klassz visszajelzéseket adtak a pályán, ami számomra nagy öröm volt. Mindentől függetlenül fáradtak vagyunk, kisebb sérülésekkel is küszködünk, és talán már fejben sem vagyunk itt. Látom a srácokon, hogy a Jamboree utazásra koncentrálnak, csakhogy egy nagy levegőt még vennünk kell hisz az U11-es helyosztó (döntő) még vár ránk. A szüneti pihenő után ráfordulunk a célegyenesre és elbúcsúztatjuk ezt az eredményekben gazdag szép évet.

2022. április 2. - U11 bajnokság

Kőbányai Darazsak - Vasas Akadémia 64-71 (14-17, 25-19, 11-12, 14-23)

Rácz 19, Csató 18, Tóth-Cseri 14, Kiss 4, Auffenberg 3, Boda 2, Varga 1, Tenke 1, Proksz 1, Acsai 1, Malik Tállai

Budapesti Honvéd SE/A - Kőbányai Darazsak 76-61 (20-16, 18-21, 23-10, 17-14)

Tóth-Cseri 18, Boda 11, Rácz 10, Csató 6, Proksz 3, Acsai 3, Malik 3, Varga 3, Auffenberg 2, Kiss 2, Tenke, Tállai

A hetedik fordulóban egyik mérkőzésünknek sem volt matematikai tétje. Célunk csupán annyi volt, hogy kikozmetikázzuk a csoportban való maradásunkat. A Vasas csapata ellen szinte végig vezettünk és kézben tartottuk a mérkőzést. Sajnos a legkritikusabb utolsó két percben a legtöbb labdát adtuk el, amiket kulcsfontosságú lett volna megbecsülni. A Honvéd ellen a félidőig vezettünk. Utolsó két játékrészben jött a "rövidzárlat" és szinte majdnem minden játékelemben volt kivetnivaló. Az utóbbi eredményeinket nézve a mainál sokkal jobban tudunk játszani, ezért bízom benne, hogy inkább csak az év végi fáradtság jött ki rajtunk. Búskomorságra semmi okunk, hiszen az előző U11-es mérkőzéseken sikerült kiharcolni az Országos Döntőre való kijutást. Nyolcadik avagy az utolsó két játszmán a helyosztó következik. Ez azt jelenti, hogy küzdhetünk a dobogó legmagasabb fokáért! Gratulálok a Srácoknak!

2022. március 20. - U12 bajnokság

Kőbányai Darazsak/B - Kőbányai Darázslányok 68-59 (13-16, 31-13, 10-12, 14-18)

Tóth-Cseri 25, Boda 8, Varga 6, Rácz 6, Kiss 4, Laskai 4, Csató 4, Malik 3, Auffenberg 2, Proksz 2, Acsai 2, Tenke 2

BEAC Újbuda KA/A - Kőbányai Darazsak/B 57-55 (12-14, 20-8, 9-20, 16-13)

Rácz 12, Kiss 11, Acsai 10, Tóth-Cseri 10, Varga 4, Csató 4, Boda 2, Laskai 1, Malik 1, Auffenberg, Proksz, Tállai

Két év után újra közönség előtt játszhattunk mérkőzést! Bevallom izgultam, hogy a srácokra ez milyen hatással lesz, hiszen a csapat egy része ezt még nem tapasztalta meg! Maximálisan elégedett vagyok a fiúkkal mert ma este olyan fegyelemmel és pallérozott játékkal mutattuk meg tudásunkat, amit örvendetes volt átélni. Kosárlabdáztunk és ennél nem kellett több! Először klubunk U12-es leány csapatával játszottunk. A nálunk magasabb, rutinosabb, és idősebbekkel szemben a legjobb tudásunk szerint védekeztünk és támadtunk, amivel győzelmet szerezve tovább tudtuk tartani magunkat a D-csoportban. Az idei bajnokságban a BEAC lányok ellen már sikerült kétszer is diadalmaskodni. A mérkőzés végére ugyan elfáradtunk, de ettől függetlenül is minden erőnket bele adva több mint 10 pontos különbséget dolgoztunk le. Mérkőzés utolsó másodperceiben meccslabdánk volt amit nem sikerült értékesíteni. Összességében, nagyon büszke vagyok a csapatra, minden héten "meglepnek" játékkukkal és erre tudunk is építeni. A szülőknek köszönjük a szurkolást!

2022. március 5. - U11 bajnokság

Kőbányai Darazsak - Római Kaszások 95-65 (20-12, 31-21, 16-16, 28-16)

Tóth-Cseri 22, Rácz 17, Boda 13, Varga 8, Csató 8, Acsai 7, Auffenberg 5, Proksz 5, Malik 5, Tállai 3, Laskai 1, Kiss 1

Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak 93-77 (26-12, 23-33, 25-8, 19-24)

Tóth-Cseri 35, Boda 11, Csató 8, Rácz 7, Auffenberg 5, Varga 4, Kiss 3, Malik 2, Laskai 1, Acsai 1, Tállai

A hatodik fordulóban gyorsan fel kellett ébredünk. Óbudai ellenfelünk akaratos rajtja éppen hogy lelassított minket. Gyors időkérés után rendeztük soraink és innentől kezdve megingathatatlanok lettünk. Védekezésben végre elkezdtük alkalmazni az edzéseken tanultakat, támadásban pedig dinamikus és figyelmes befejezésekből szereztünk kosarakat. Büszke vagyok a srácokra, mert lenyűgöző akarattal teljesítjük a céljainkat! A Vasas elleni találkozóra kissé elfáradtunk. Mindentől függetlenül nagyon szépen tartottuk magunkat, de ahogy mondtam, ebben a küzdelemben nem a legjobb a duplázás, és ez sok mindent befolyásolhat. Áprilisban ismét A-csoportból várjuk a folytatást, de az igazán neheze csak most jön.

2022. február 5, 19. - U11 és U12 bajnokság

Budapesti Honvéd SE/A - Kőbányai Darazsak 0-20 (19-11, 17-16-18-16, 15-19)

Boda 20, Rácz 12, Tóth-Cseri 11, Varga 7, Csató 5, Malik 3, Kovács 2, Tenke 1, Laskai 1

Vasas Amazonok - Kőbányai Darazsak/B 75-43 (23-0, 22-23, 11-10, 19-10)

Tóth-Cseri 20, Rácz 6, Varga 6, Malik 3, Auffenberg 2, Csató 2, Kiss 2, Acsai 1, Laskai 1

Kőbányai Darazsak/B - Kőbányai Darazsak/A 64-98 (2-0) (10-25, 24-25, 10-23, 20-25)

Tóth-Cseri 17, Varga 13, Csató 7, Rácz 7, Auffenberg 7, Malik 3, Laskai 3, Kiss 3, Acsai 2, Proksz 1, Tenke 1

Kőbányai Darazsak - Vasas Akadémia U11 79-52 (9-8, 31-15, 13-22, 26-7)

Tóth-Cseri 31, Varga 9, Rácz 9, Boda 7, Auffenberg 7, Malik 5, Kiss 3, Proksz 3, Laskai 2, Kovács 2, Tenke 1

A Honvéd ellen nem fogtunk ki jó napot, hiszen se a támadás se a védekezés nem akart összeállni. Játékelemekben is alul maradtunk. Minden esetre "mázli" győzelemmel a csoportban való maradásunkat nem fenyegette veszély. Egy héttel később a Vasas Amazonok ellen rövidzárlattal kezdtünk. Kár érte! Egy évvel idősebb és technikában is képzettebb lány csapat ellen nagyon nehéz visszajönni a mérkőzésbe. Az eredményen már nem tudunk javítani, viszont minden erőnket beleadva amennyire csak lehetett tartottuk a különbséget! Ebben a fordulóban már lehetett rá számítani, hogy az egyik sorsoláson bekövetkezhet a házi rangadó. Felettünk járó fiainkkal egy kiélezett mérkőzésnek néztünk elébe. Előző megmérettetés sokat kivett belőlünk, aminek ellenére semmi okunk panaszra.

Újra sikerült megcsípni pasaréti versenytársainkat. Pazar játékkal, harcias védekezéssel és fegyelmezett játékkal olyan iramot diktáltunk, amivel bebizonyítottuk magunknak, hogy - megint csak - képesek vagyunk überelni magunkat. Az eddigi legeredményesebb U11-es mérkőzést játszottuk ebben a bajnoki évben amire nagyon büszkék lehetünk. Példás edzésmunkánknak meglett az eredménye! Összességében Nagyon elégedett vagyok, srácokkal, mert dicséretesen dolgoznak az edzéseken, és minden mérkőzésen megvan bennük az akarat. Még ha váratlan fordulatokat is hozott a február, de négyből három győzelmet szereztünk. Elszántan várjuk a márciusi pontvadászatot, gratulálunk srácok!

2022. január 21, 23. - U12 bajnokság

BEAC Újbuda KA/A - Kőbányai Darazsak/B 48-59 (10-12, 11-22, 16-8, 11-17)

Tóth-Cseri 19, Csató 11, Varga 7, Malik 7, Auffenberg 5, Laskai 3, Rácz 3, Proksz 3, Acsai 1

Kőbányai Darazsak/B - Újpest-MT/B (2-0) 52-30 (13-9, 20-11, 4-8, 15-2)

Tóth-Cseri 14, Csató 11, Varga 9, Acsai 5, Rácz 4, Boda 3, Malik 3, Tállai 3

Hatalmas gratuláció a srácoknak! Az idősebb U12-es bajnokságban csoportot ugorva újabb két győzelmet sikerült szereznünk. Pénteken a BEAC lányokat fogadtuk, vasárnap pedig az Újpest csapata ellen mérkőztünk meg. Mindkét ellenfelünkkel szembe számottevő játékelemben fejlődtünk. Versenytársaink szüntelen botlásai, egy-egy jelzés volt számunkra. Folyamatosan éltünk a lehetőségeinkkel, amit a támadásokkal eredményesen ki is használtunk. Habár a mi bakijaink - védekezés - is időnként felszínre törtek. Bízom abban, hogy két hét múlva "is" újra teljes rotációval kezdjük meg az 5. fordulókat. Szeretnék mindenkit kiemelni. A srácok alázatos és maradéktalan teljesítménye csapat szinten elismerést érdemel. Szép volt fiúk!

2022. január 15. - U11 bajnokság

Kőbányai Darazsak - Csata Garfield 88-36 88-36 (18-2, 30-14, 15-16, 25-4)

Tóth-Cseri 37, Boda 15, Rácz 11, Malik 5, Csató 5, Kiss 5, Kovács 4, Acsai 4, Laskai 1, Tállai 1

Vasas Akadémia - Kőbányai Darazsak 62-47 (19-6, 13-16, 18-14, 12-11)

Tóth-Cseri 20, Boda 7, Rácz 6, Kiss 6, Acsai 4, Malik 2, Laskai 1, Tállai 1, Csató, Kovács

Az elmúlt három hétben sajnos nem tudtunk teljes kerettel edzeni és ez megnehezítette a dolgunkat, hiszen szerettünk volna haladni a "tananyaggal". Ma is többen hiányoztak a keretből és a jelenlévőknek őket is pótolni kellet. A Csata elleni mérkőzésen szívvel-lélekkel játszottunk. Gyorsaságunknak fontos szerepe volt, amivel olyan iramot diktáltunk, hogy magabiztos különbséggel győzelmet tudtunk szerezni. A duplázás miatt nem volt időnk pihenni a Vasas elleni mérkőzés előtt. Fáradtságnak nem sok látszata volt, inkább figyelemhiány volt érzékelhető, amivel már korábban is szembesültünk. Amíg ezen nem változtatunk addig nem tudunk a Pasarétieknek meglepetést okozni (pedig egyszer már sikerült). A mai teljesítményért és az A-csoportban való maradásért büszke vagyok a fiúkra. Dani 37 pontja kalapemelést érdemel.

2021. december 18. - U11 bajnokság

Kőbányai Darazsak - Budapesti Honvéd SE/A 65-55 (11-8, 27-18, 8-14, 19-15)

Tóth-Cseri 20, Boda 12, Rácz 11, Varga 5, Csató 5, Auffenberg 5, Szűcs 3, Kovács 2, Proksz 1, Kiss 1, Tenke, Tállai

Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak 62-59 (30-12, 12-26, 15-2, 5-19)

Tóth-Cseri 19, Rácz 13, Csató 8, Auffenberg 7, Kiss 6, Szűcs 2, Boda 1, Varga 1, Proksz 1, Kovács 1, Tenke, Tállai

Először is szívből gratulálok a srácoknak és büszke vagyok rájuk mivel ma erőnkön felül teljesítettünk. A héten már nagyon fáradtak voltunk és ennek okán nem tippeltem volna meg, hogy körbeveréses csoportgyőzelmet szerzünk az év "utolsó" fordulóján. A Honvéd ellen a félidőre jelentős lett a különbség és bár ellenfelünk a harmadik negyed végére feljött a nyakunkra, végül az előny kitartott a mérkőzés végéig. Támadásban mi koncentráltunk jobban, ahogy a végjátékban is, viszont védekezésben még továbbra is noszogatni kell magunkat. A Vasas ellen bágyadtságunk ellenére a harmadik negyedet 2 pontos különbségről kezdtük. Az ingadozó részeredmények után a találkozó csak az utolsó másodpercekben dőlt el. Támadó játékunkkal az idei évre elégedett vagyok, azonban védekezésben még mindig csak kritikus pillanatokban ébredünk fel. Erre meg kell tanulnunk jobban összpontosítani. Csoportunk idegtépő izgalmakat hozott. Továbbra is A-csoportból várjuk a januári, immár pontvadászatos folytatást, ahol reméljük most már a csatás lányokkal is megküzdhetünk. Rengeteg munka és jó eredmény van mögöttünk, ideális így búcsúztatni az évet. Jön a jól megérdemelt pihenő, ámde a szünetben is mozgolódunk.

2021. december 4. - U12 bajnokság

Újpest MT/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 52-37 (9-9, 14-14, 22-6, 7-8)

Tóth-Cseri 11, Varga 9, Rácz 6, Boda 4, Kiss 3, Csató 2, Proksz 1, Auffenberg 1, Laskai, Kovács, Szűcs, Malik

Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas Akadémia U11 62-69 (11-25, 24-11, 9-19, 18-14)

Tóth-Cseri 18, Rácz 16, Varga 10, Kiss 5, Boda 4, Auffenberg 4, Laskai 3, Csató 1, Tenke 1, Kovács, Szűcs, Tállai

Sajnos várható volt, hogy egy folyamatos győzelmi széria után megszakad a veretlenségünk. Eddig szinte minden hétvégén mérkőzést játszottunk és az edzéseken is mondhatni hiányzók nélkül vagyunk jelen. A fáradtság és a koncentrációhiány utolért minket. Az Újpest elleni mérkőzés kicsúszott a kezünkből. A fehér mezesek komótós tempója nem lehetett kifogás számunkra, mivel számos technikai és taktikai szituációban hibáztunk, amiket az elmúlt mérkőzéseken már jó néhányszor kijavítottuk. Nem érdemeltünk győzelmet. A Vasas elleni találkozók a ki-ki meccsek "csatája" lett. Az első félidőben végre sikerült rendezi sorainkat ami már pozitívan értékelhető. Kétszer is sikerült egyenlíteni, de a fordításra már nem maradt elég időnk. Összefoglalva: végre eljutottunk ahhoz az időszakhoz, hogy nem a végeredmény számít hanem az, hogy fel tudjuk ismerni a hibáinkat és azokat képesek legyünk javítani. Ha ez megvan, akkor már "győztesek" vagyunk.

2021. november 21. - U11 bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia U11 75-58 (10-10, 26-16, 13-26, 26-6)

Tóth-Cseri 26, Varga 11, Szűcs 7, Auffenberg 7, Boda 6, Proksz 5, Rácz 5, Csató 4, Tenke 3, Malik 1, Kiss, Tállai

Először is szeretnék gratulálni mindkét csapatnak, mert nagyon kemény és szoros mérkőzést játszottunk. A srácaim előtt le a kalappal, mert ma is megleptek a teljesítményükkel és az előző hétvégét is überelni tudták. A második fordulóban csak egy mérkőzés várt ránk, mivel sajnos a Csata DSE nem tudott eljönni, így egy nem lejátszott győzelmet már hétvége előtt "zsebre tehettünk". (Persze jobban szeretünk lejátszott mérkőzésen győzni). Nem lenne igaz, ha azt mondanám nem készültünk rájuk. Nagyon kemény héten és edzésmunkán vagyunk túl, de meglett az eredménye. A nagy falat a Vasas volt. Előzőleg nem mi voltunk az esélyesebbek és fáradtabbak is voltunk, de most kipihenten készültünk a megmérettetésre. Nagyon büszke vagyok, hogy 40 percen keresztül végig extázisban és koncentrálva tudtunk játszani. Mind fizikailag, mind pedig szellemileg ez nagyon fontos kulcsa volt a találkozónak. Tóth-Cseri Dani 26 pontja mellet (extra volt) ami ennél is kiemelkedőbb, az a csapatjátékunk volt. Egy kicsit hátradőlhetünk és folytatjuk a munkát. Gratulálunk fiúk, mindenki büszke rátok!

2021. november 13. - U12 bajnokság

Óbudai Kaszások/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 49-82 (13-26, 10-23, 25-12, 1-21)

Varga 16, Tóth-Cseri 16, Boda 9, Auffenberg 8, Rácz 8, Csató 6, Szűcs 5, Malik 3, Kiss 3, Tenke 3, Tállai 3, Proksz 2

Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BEAC Újbuda KA/A 57-52 (16-17, 17-11, 12-12, 12-12)

Auffenberg 9, Kiss 9, Csató 8, Tóth-Cseri 8, Boda 6, Rácz 6, Varga 5, Szűcs 5, Tenke 1, Proksz, Malik, Tállai

Két küzdelmes mérkőzést játszottunk az U12-es bajnokság második fordulójában. A csapat edzésmunkája nagyon jó és az ott tanultak szépen fokozatosan mutatkoznak meg a mérkőzéseken, aminek örülök, hiszen így tudunk lépésről lépésre haladni. A támadó és védő játékunk jócskán jobb volt mint az előző versenyeken. Azt mindenképp szeretném kiemelni, hogy idáig ma játszottunk a legjobban! Kaszások ellen kicsit jobban izgultunk. Ezt inkább a BEAC ellen gondoltam volna. Óbudai ellenfelünknek rengetek zöld utat adtunk a kosárig amiből könnyen szereztek pontokat. A védekezéssel itt volt egy kis hiányérzetem, jobban örültem volna, ha kevesebb kosarat kapunk. A beacos lányok amellett, hogy idősebbek, jóval magasabbak voltak. A két meccs között volt időnk videózni, amiből "igyekeztünk felkészülni". Mindenesetre végre szívósabbak voltunk és ennek az eredménye győzelem lett. A két találkozón könnyebb dolgunk lehetett volna ha jobban figyelünk a részletekre (a fiúkkal erről beszélgettünk az öltözőben). Szívből és halkan gratuláltam mert megérdemelten léptünk feljebb a következő csoportba. Még mindig nem tudok kiemelni senkit egyénileg, fantasztikus csapatom van! Következő hétvégén U11 forduló lesz (Vasas-Csata derbi), ami nem lesz könnyű!

2021. október 16. - U11 bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Budapesti Honvéd SE 71-61 (18-14, 24-26, 10-12, 19-9)

Tóth-Cseri 15, Csató 12, Boda 10, Auffenberg 10, Rácz 9, Varga 8, Malik 4, Proksz 1, Laskai 1, Szűcs 1, Kovács, Kiss

Vasas Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya 84-48 (22-9, 28-23, 18-3, 16-13)

Tóth-Cseri 16, Csató 10, Boda 6, Auffenberg 6, Malik 3, Varga 1, Kiss 1, Rácz 1, Tenke 1, Proksz 1, Kovács 1, Tállai 1

Rendkívül elégedett vagyok a srácokkal, mert szívvel-lélekkel dolgoznak az edzéseken és ez a mérkőzéseken is látszik. A csapatkohézióról nem is beszélve. Két nehéz ellenféllel kezdtük az első U11-es fordulót. A Honvéd ellen nem kezdtünk jól. A mérkőzés vége előtt utolértük ellenfelünk, és a záró negyedben minden játékelemben átvettük a vezetést és győzelmet szerezve kiharcoltuk az A-csoportban való maradást. A Vasassal szemben nagyon kevés energiánk maradt, mivel duplázni sose jó. Ez a koncentrációnkra is hatással volt és nem tudtunk felzárkÓzni. A mai "kötelezőt" hoztuk, viszont tovább dolgozunk azon, hogy ez még jobb legyen. Ma is csapatként játszottunk ezért gratuláció jár a fiúknak!

2021. október 10. - U12 bajnokság

Budai Aranysakálok (Vasas) - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 47-49 (15-3, 12-24, 12-11, 8-11)

Tóth-Cseri 19, Csató 7, Varga 6, Rácz 4, Malik 3, Tállai 3, Proksz 2, Szűcs 2, Auffenberg 1, Laskai 1, Boda 1, Kiss

Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Újpest-MT/B 48-41 (6-12, 21-5, 11-15, 10-9)

Tóth-Cseri 17, Boda 11, Rácz 11, Auffenberg 3, Varga 2, Csató 2, Malik 2, Proksz, Tenke, Csicsó, Kovács, Szűcs

Nagyon büszke vagyok a srácokra mert maximálisan sikerült a csapat nyári felkészülése és ez a mai eredményeken meg is látszott. Sokat dolgoztunk érte. Egy nagyon kiélezett találkozón sikerült diadalmaskodni a Budai Aranysakálok ellen. Végig fej-fej mellett folyt küzdelem és a legkritikusabb helyzetekben sikerült jó döntéseket hozni. Az Újpest ellen már látszott a fáradtság, de egy pillanatig sem adtuk fel. Többször kerültünk kisebb hullámvölgybe az első félidőben, de ebből sikerült kimászni a másodikban és ezzel ha nem is magabiztosan de két győzelemmel zártuk az első U12-es fordulót. Természetesen sok hiányosságunk van még, amin dolgozni kell, de ez természetes. Az elvégzett munka hamarosan a játékunkonon is látszani fog. Egy hét múlva sem lesz könnyű dolgunk, saját korosztályban az U11-el folytatjuk.