KADETT (U16) FIÚ CSAPATUNK EREDMÉNYEI ÉS STATISZTIKÁI

Álló sor (balról): Varga István (edző), Magashegyi Dávid, Barabás Dominik, Simonocs Levente, Kenedi Róbert, Koncz Renáta (erőnléti edző), Györkös Erik, Simonics Olivér, Hudák Levente, Cseh Bence, Cai Jinhang, Bencsics Zoltán (edző) Ülő sor (balról): Kerekes Ákos, Misák Vince, Ruckel Dániel, Lestyán- Goda János, Hajdu Gergely, Ye Daniel, Szőke Bence, Szőke Gergő, Kelemen Tamás, Boronyai Tamás

2021. május 12, 14, 16. - Nemzeti Kadett Bajnokság döntő

Zsíros Akadémia Kőbánya – Bp. Honvéd 46-68 (17-17, 10-17, 10-16, 9-18)

A mérkőzés felvétele itt. >>

statisztika

Zalakerámia ZTE KK - Zsíros Akadémia Kőbánya 73-69 (21-16, 16-17, 8-26, 13-9, 5-5, 10-6)

statisztika

Kecskeméti KA - Zsíros Akadémia Kőbánya 69-71 (10-17, 19-16, 21-19, 19-19)

statisztika

2021. április 24. - regionális kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya – KLKS/B 80-78 (21-19, 15-14, 21-17, 15-22, 8-6)

statisztika

2021. április 24. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - DEAC KA 70-62 (19-13, 21-14, 17-15, 13-20)

statisztika

2021. április 19. - kiemelt kadett bajnokság

Kaposvári SI - Zsíros Akadémia Kőbánya 62-73 (19-15, 14-27, 12-13, 17-18)

statisztika

2021. április 10. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Mercedes Kecskeméti KA 61-85 (15-23, 12-20, 11-17, 23-25)

statisztika

2021. március 31. - kiemelt kadett bajnokság

Mercedes Kecskeméti KA - Zsíros Akadémia Kőbánya 96-39 (24-12, 15-10, 25-14, 32-3)

statisztika

2021. március 27. - kiemelt kadett bajnokság

Soproni Sportiskola - Zsíros Akadémia Kőbánya 73-60 (23-15, 16-21, 16-19, 18-5)

statisztika

2021. március 27. - regionális kadett bajnokság

Budafok KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 64-57 (19-19, 12-13, 14-10, 19-15)

statisztika

2021. március 25. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Kaposvári Delfinek 71-55 (24-13, 25-19, 9-11, 13-12)

statisztika

2021. március 20. - regionális kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya/B – Pilis Basket 90-42 (18-15, 35-5, 21-13, 16-9)

statisztika

2021. február 27. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Sportiskola 86-55 (16-19, 26-13, 22-10, 22-13)

statisztika

2021. február 14. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia 61-80 (15-20, 18-26, 14-21, 14-13)

statisztika

2021. február 13. - regionális kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya/B – Bp. Bikák 91-42 (25-9, 23-12, 21-19, 22-2)

statisztika

2021. február 6. - regionális kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya/B – Budaörsi DSE 79-23 (22-3, 13-15, 23-1, 21-4)

statisztika

2021. január 29. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Dombóvári Kosársuli KE 85-41 (13-13, 22-10, 21-11, 29-7)

Nehezen indult a mérkőzés. Állandó kapkodás jellemezte a játékunkat. Sokat hibáztunk. Ziccerek maradtak ki. Hamar be akartuk fejezni a támadásokat. A védekezésünk is lyukas volt. Minden támadásból kosarat dobott ellenfelünk. Egy idő után kicsit pontosabbak lettünk és a Dombóvári alakulat sem tudta tartani velünk a lépést. Második félidőben próbáltunk rendszert vinni a játékunkba. Időbe telt, de sikerült jó játékkal teljesen felőrölni ellenfelünket. A vége egy nagy arányú győzelem. Gratulálunk a csapatnak.

statisztika

Zsíros Akadémia Kőbánya - AKMÉ Körmendi Törpördögök 73-68 (24-9, 22-18, 18-24, 9-17)

statisztika

2021. január 23. - kiemelt kadett bajnokság

OSE Lions - Zsíros Akadémia Kőbánya 58-77 (12-20, 21-24, 9-18, 16-15)

Nehéz mérkőzésen sikerült legyőznünk az Oroszlány csapatát. Végig vezettünk és a győzelem nem forgott igazán veszélyben, igaz nem sikerült kialakítani nagyobb előnyt. Védekezésünk néhol átjárható volt és fault problémákkal is küzdöttünk, de mikor rohamozott az OSE, mindig volt válaszunk rá. Gratulálunk a csapatnak!

statisztika

2021. január 15. - kiemelt kadett bajnokság

SZEDEÁK - Zsíros Akadémia Kőbánya 48-87 (7-24; 14-21; 18-18; 9-24)

A fiatal Szegedi csapatot magabiztosan győztünk le. Végig mi diktáltuk az iramot és a mi akaratunk érvényesült. Most a 3 pontos dobásaink is helyenként a helyére kerültek. Még mindig sok hibával, de jó sebességgel játszottunk a mérkőzésen. "Hoztuk a kötelezőt", gratulálunk a csapatnak!

statisztika

2021. január 9. - regionális kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya/B – Budafoki KK 50-63 (11-18, 14-16, 8-18, 17-11)

statisztika

2021. január 9. - kiemelt kadett bajnokság

Bp. Honvéd - Zsíros Akadémia Kőbánya 63-64 (21-23, 21-19, 14-11, 7-11)

Hazai pályán hosszabbítás után kaptunk ki 2 ponttal és szerettünk volna visszavágni a Honvédnak, amire jó esélyünk is volt. A végig szoros mérkőzésen (6 pontnál nagyobb különbség nem volt) egymás hibáit múltuk felül. A végjátékban is az tudott diadalmaskodni aki kevesebbet hibázott, így a végeredmény 1 pontos győzelem. Gratulálok a Csapatnak!

statisztika

2020. december 20. - regionális kadett bajnokság

KLKS/B – Zsíros Akadémia Kőbánya/B 63-112 (9-28, 26-24, 15-35, 13-25)

statisztika

2020. december 19. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - SZEDEÁK 80-39 (28-5, 24-8, 21-18, 7-8)

A mérkőzés előtt egy perces főhajtással emlékeztünk meg dr. Bácsalmási Lászlóról, akit a tegnapi napon vesztett el a magyar kosárlabda társadalom. A Tanár Úr több szakemberünknek is volt edzője, mentora, tanára, vagy éppen szerzőtársa, többen sokat köszönhettünk neki. Őszinte részvétünk a családjának! A mérkőzésen végig a mi fiaink irányítottak, a kezdettől fogva fokozatosan távolodtak a szegediektől és a végén nagyarányú győzelmet arattak még úgy is, hogy a második félidő nem volt nagyon pontgazdag. A szokásos Simonics-Simonics-Kenedi tengely mellett most Györkös Erik volt még kiemelkedően eredményes.

statisztika

2020. december 15. - kiemelt kadett bajnokság

Dombóvári Kosársuli KE - Zsíros Akadémia Kőbánya 59-86 (18-22, 14-20, 8-18, 19-26)

Papíron, nem mi voltunk az esélyesek az eddig egy vereséggel álló listavezető Dombóvár ellen, mégis a mérkőzés elején már 10 pontos előnyre tettünk szert. Aztán beindult a dombóvári gépezet és pillanatok alatt átvették a vezetést. Időkérés után a Simonics Levente (24/3 pont, 11 lepattanó, 9 kiharcolt fault), Simonics Olivér (30/6 pont, 8 lepattanó, 32 val), Kenedi Robi (25 pont, 19 lepattanó, 39VALl) triumvirátus kezébe vette a mérkőzést. Felváltva dobálták a kosarakat,hogy az ellenfél ne tudja, hogy kire kell a legjobban figyelnie. Ezek mellé még egy védekezéssel fűszerezett csapat is asszisztált: a 3. negyedben összesen 8 pontot kaptunk. Ezzel az értékes győzelemmel utolérhetjük a csoport elejét. Gratulálunk a “nem várt” győzelemhez.

statisztika

2020. december 13. - kiemelt kadett bajnokság

Atomerőmű SE - Zsíros Akadémia Kőbánya 58-90 (13-21, 11-23, 14-32, 20-14)

Mindkét csapat nagy lendülettel kezdte a mérkőzést, de egy idő után nem bírta tartani a tempót az Atomerőmű csapata. Ha sok hibával is (eladott labda, kihagyott ziccer), de 20 pontos vezetésre tettünk szert a félidőig. A 3. negyedben kissé lehiggadva, a “dzsungel kosárlabdát” felretéve már egy jobb mérkőzést láthattunk kevesebb hibával és több jó megoldással. A vége egy nagyarányú győzelem. Simonics Olivér (27/3 pont, 10 lepattanó), Simonics Levente (24 pont, 12 lepattanó) és Kenedi Robi (18 pont, 19 lepattanó) járult hozzá leginkább a győzelemhez.

statisztika

2020. december 11. - regionális kadett bajnokság

Bp. Bikák – Zsíros Akadémia Kőbánya/B 50-81 (11-12, 13-28, 17-16, 9-25)

statisztika

2020. november 14. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - OSE Lions 81-44 (29-5, 22-14, 16-11, 14-14)

statisztika

2020. november 7. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Bp. Honvéd 83-85 (26-17, 10-22, 18-20, 21-16, 8-10)

statisztika

2020. október 22. - kiemelt kadett bajnokság

Zsíros Akadémia Kőbánya - Atomerőmű SE 78-52 (14-16, 19-15, 22-13, 23-8)

statisztika

2020. október 10. - kiemelt kadett bajnokság

AKMÉ Körmendi Törpördögök - Zsíros Akadémia Kőbánya 56-81 (10-19, 26-11, 8-23, 12-28)