MÉRKŐZÉSREND

 

 

Leány junior oszágos bajnokság

 
BEAC Újbuda KA "B" - Zsíros Akadémia Kőbánya

01.05. 17:00

Tüskecsarnok

Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya

01.23. 16:45

Pasarét

Zsíros Akadémia Kőbánya - Százhalombattai KSE

01.26. 19:00

ZMG

Szombathelyi SI - Zsíros Akadémia Kőbánya 01.26. 19:00

Sz.hely

Zsíros Akadémia Kőbánya - Gyakorló DSE

02.04. 14:00

ZSÍROS ARÉNA

Zsíros Akadémia Kőbánya - Pinkk Pécsi 424

02.24.

 

Leány kadett oszágos bajnokság

 

 
ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA – TÖRÖK FLÓRIS-TÖREKVÉS SE/A

03.01. 19:00

ZSÍROS ARÉNA
PÉCSI VSK/A – ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA

03.18. 15:00

Pécs (Gandhi)
ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA – DÁVID KORNÉL KA

03.21. 16:00

ZSÍROS ARÉNA
ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA – PÉCSI VSK/A

03.27. 16:30

ZSÍROS ARÉNA
TÖRÖK FLÓRIS-TÖREKVÉS SE/A - ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA

04.03. 19:30

Kocsis S. Spkp.
DÁVID KORNÉL KA – ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA

04.08. 13:00

Sz.fehérvár

Leány serdülő oszágos bajnokság

 

 

Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA „A”

03.03. 11:00

Sz.fehérvár

BEAC Újbuda KA „A” – Zsíros Akadémia Kőbánya

03.03. 17:00

Sz.fehérvár

Zsíros Akadémia Kőbánya – Soproni Darazsak Akadémia „A”

03.04. 11:15

Sz.fehérvár
Fiú junior oszágos bajnokság

 

 
BUDAPESI HONVÉD/B – ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA

 

 
ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA – VASAS AKADÉMIA/B

 

 
BUDAFOKI KK – ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA

 

 
ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA – ÚJPEST-MT/A

 

 
ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA – BUDAPESI HONVÉD/B

 

 
VASAS AKADÉMIA/B – ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA

 

 
ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA – BUDAFOKI KK

 

 
ÚJPEST-MT/A – ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA

 

 

Fiú kadett oszágos bajnokság

 

 

Nyíregyházi Sportcentrum - Zsíros Akadémia Kőbánya/A

02.16. 17:30

Nyíregyháza

Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vásárhelyi Kosársuli

02.25. 17:15

ZSÍROS ARÉNA

Bajai Bácska FKE - Zsíros Akadémia Kőbánya/A

03.02. 17:30

Baja

Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Nyíregyházi Sportcentrum

03.14. 18:00

ZSÍROS ARÉNA

Vásárhelyi Kosársuli - Zsíros Akadémia Kőbánya/A

03.18. 17:00

Hmvásárhely

Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Bajai Bácska FKE

03.25. 16:00

ZSÍROS ARÉNA

Fiú serdülő oszágos bajnokság

 

 
Zsíros Akadémia Kőbánya „B” – PAFC Basket

02.18. 11:30

ZMG
3. helyért/döntő

02.18. 15:30/17:30

ZMG

Szolnoki Sportcentrum/A – Zsíros Akadémia Kőbánya/A

02.17. 12:45 Debrecen

Kecskeméti KA/A – Zsíros Akadémia Kőbánya/A

02.17. 17:45 Debrecen

Zsíros Akadémia Kőbánya/A – Debreceni KA/A

02.18. 9:30 Debrecen