EREDMÉNYEK

 
 
1 2 3 4 5 6 7

 

6. forduló

Hermann Girls - Megyeri Tigrisek 25:44

Hermann: Bernei E. 5, Ács E. 7, Susánszky J. 1, Németh E. 2, Feith I. 6, Végh V. 3, Hannich J. 2

Megyeri: Molnár D. 7, Gyuricza M. 8, Kiucses K. 10, Körösi S. 1, Turcsányi P. 11, Bogdán R. 2, Szabján B. 2, Gombos Á. 3

Pannónia Rosszcsontok - Szt. László Darazsak 45:11

Pannónia: Palcsó Zs. 7, Fekete N. 3, Baipani Zs. 8, Keszler M. 7, Kalász 4, Beroc B. 8, Baipani D. 1, Jákai Z. 1, Kadas G. 1, Fábián G. 3, Baipani L. 2

Szt. László: Pleani Viet Ana 6, Tran Thanbi Hai 2, Bacskó B. 3

Hermann Girls - Szt. László Darazsak 85:24

Hermann: Bernei B. 14, K. Szabó R. 9, Ács E. 10, Pelyva N. 4, Susánszky J. 3, Németh E. 2, Turi A. 2, Feith I. 26, Végh V. 15

Szt. László: Plean Viet Ana 4, Tran Tranbi Hai 9, László Lanu 1, Diczkány O. 2, Efenholso A. 1, Sztankai A. 2, Cao G. 2, Bacskó B. 1, Kiss V. 2

Pannónia Rosszcsontok - Megyeri Tigrisek 36:61

Pannónia: Baipani Zs. 1, Keszler M. 18, Kalász K. 4, Somogyi M. 5 Beroc B. 2, Kadas G. 1, Fábián G. 2, Baipani L. 3

Megyeri: Molnár D. 10, Gyuricza M. 15, Kuicses K. 4, Kis L. 1, Körösi S. 2, Turcsány P. 11, Bogdán R. 2, Gombos Á. 16

Kada Darazsak - Szt Pál Akadémia 28-71

Kada: Szeverényi E. 7, Islci B. 3, Papp D. 3, Denhoff D. 1, Marth Z. K. 3, Brenscher M. 1, Szűk H. 7, Molnár F. B. 3

Szt. Pál Akadémia: Suman 12, Kretsko E. 3, Tóth S. 9, Kovács J. 13, Korompay K. 9, Korompay L. 4, Héjja O. 21

Gyáli Lovagok - Harmat Darázslányok 43-20

Gyáli Lovagok: Balogh N. 1, Sáki E. 3, Makkay J. 2, Lecsuk L. 2, Szántó R. 10, Németh A. 10, Oláh K. 4, László Cs. 8, Bankó R. 3

Harmat Darázslányok: Günegör G. 4, Kiss B. 3, Bori V. 8, Gonda R. 1, Móricz L. 4

Gyáli Lovagok - Harmat Darazsak 49-47

Gyáli Lovagok: Balogh N. 1, Sáhi E. 9, Lecsak L. 1, Szántó R. 6, Németh A. 2, Oláh K. 11, Gelencsér A. 2, Farkas K. 4, László Cs. 10, Bankó R. 3.

Harmat Darazsak: Groh B. 2, Hinek A. 4, Avar-Kertész P. 3, Baranyai R. 18, Újvári Á. 5, Mózner K. 9, Fenyvesi K. 5, Kiss B. 1.

Harmat Darazsak - Csípős Darazsak 82-12

Harmat Darazsak: Groh B.4, Hineu A. 10, Avar-Kertész P. 9, Fenyvesi K. 5, Újvári Á. 7, Kiss B. 2, Wáczi G. 2, Grineusz P. 7, Mózner K. 9, Baranyai R. 27

Csípős Darazsak: Horváth V. 2, Dzidzura J. 1, Dudás B. 4, Hegedűs I. 2, Hadházi A.Z. 2, Dudás Zs. 1

Harmat Darázslányok - Csípős Darazsak 39-10

Harmat Darázslányok: Günegör G. 10, Kiss B. 5, Gonda R. 2, Bene V. 1, Móricz L. 11, Palkó Z. 4, Kalocsai P. 6

Csípős Darazsak: Horváth V. 2, Dzidzura J. 3, Dudás Zs. 2, Hegedős I. 1, Süveg E. 1, Hadházi A.Z. 1

Csata Pónik - Szt. Pál Akadémia 23-66

Csata Pónik: Béki J. 5, Sipos A. 1, Lirch A. 6, Vörös A. 8, Mara J. 3

Szt. Pál Akadémia: Simon 8, Kretsko E. 2, Tóth S. 9, Kovács J. 17, Korompay K. 7, Korompay L. 10, Héjja O. 13

Kada Darazsak - Kossuth Darazsak 22-24

Kada Darazsak: Szeverényi E. 3, Isici B. 4, Denhoff D. 4, Marth Z.K. 1, Brenschner M. 4, Szűk H. 3, Bogácsi A. 3

Kossuth Darazsak: Nagy Z. 10, Szeles L. 2, Szabó F. 2, Várhalmi F. 1, Beke V. 7, Gunda R. 2

Kossuth Darazsak - Csata Pónik 28-28 (2-1)

Kossuth Darazsak: Nagy Z. 4, Szeles L. 1, Bosch R. 4, Szabó F. 2, Lázár E. 1, Kozma P. 7, Beke V. 8, Gonda R. 1

Csata Pónik: Béki J. 4, Vörös A. 12, Székely L. 1, Lirh A. 7, Sipos A. 4

BLF Párducok - Budaörsi Oroszlánkölykök 25-83

BLF Párducok: Bozsó A. 3, Erhardt E. 3, Baka L. 2, Mészáros Á. 12, Hliva T. 1, Karnhaffer L. 1, Marokházi L. 3

Budaörsi Oroszlánkölykök: Hőszi V. 4, Tóth P. 21, Hujber V. 6, Tarjányi L. 10, Kiss A. 5, Keller N. 4, Kis-Kopál S. 4, Kendi A. 21, Lassú A. 5

Gézengúzok - Budaörsi Oroszlánkölykök 56-36

Gézengúzok: Kispál Zs. 1, Slett R. 3, Kristóf K. 11, Somogyi M. 1, Pelu P. 14, Horváth B. 4, Keszler M. 2, Tenke M. 4, Halász K. 3, Pál B. 4, Kovács Z. 9

Budaörsi Oroszlánkölykök: Hőszi V. 1, Tóth P. 13, Tarjányi L. 6, Kiss A. 2, Keller N. 1, Kendi A. 10, Besztercei A. 1, Lassu A. 2

BLF Párducok - Telepes Tigrisek 50-44

BLF Párducok: Boka L. 1, Bazsó A. 1, Erhardt E. 5, Hliva T. 5, Marokházi L. 10, Nagy Zs. 5, Viszler B. 1, Kornhoffer L. 4, Mészáros Á. 18

Telepes Tigrisek: Lőw L. 4, Tóth B. 9, Reszegi D. 3, Gorócz Á. 7, Tóth V. 1, Zhv Y. 7, Josepovits K. 13

Telepes Tigrisek - Pannónia Gézengúzok 34-70

Telepes Tigrisek: Tóth B. 3, Bánhidi B. 1, Reszegi D. 6, Lőw L. 7, Gorócz Á. 2, Tóth V. 3, Zhv Y. 1, Josepovits K. 11

Pannónia Gézengúzok: Kispál Zs. 2, Slett R. 2, Kristóf K. 8, Somogyi M. 2, Pelle P. 10, Horváth B. 6, Keszler M. 12, Réger L. 9, Tenke M. 12, Halász K. 1, Pál B. 2, Kovács Z. 4

5. forduló

Harmat Darázslányok - Szt. László Darazsak 12-45

Harmat Darázslányok: Móricz 2, Güngör 4, Palkó 2, Träger 2, Kiss 2

Szt. László Darazsak: Thanh 21, Cao 1, Zhaoxian 2, Sztankai 1, Bolyán 9, KIS 2, Vacskó 9

Harmat Darázslányok – Harmat Darazsak 18-33

Harmat Darázslányok: Móricz 6, Güngör 4, Palkó 7, Träger 1

Harmat Darazsak: Váczi 2, Avar-Kertész 1, Baranyai 18, Bíró O. 2, Mózner 2, Weich 5, Tóth 3

Pannónia Rosszcsontok – Szt. Pál Akadémia 26-42 (20-0)

Rosszcsontok: Bayomi D. 1, Keszler 15, Palcsó 4, Fábián 1, Berecz 1, Jókai 1, Németh 3

Szt. Pál Akadémia: Németh 7, Király 4, Kovács 14, Krecskó 11, Tóth 1, Tihanyi 5

Szt. Pál Akadémia – Gyáli Lovagok 61-28

Szt. Pál Akadémia: Németh 13, Király 11, Kovács 16, Krecskó 12, Sedlmater 2, Tóth 6, Tihanyi 1,

Gyáli Lovagok: Sáli 4, Lecsuk 1, Szőlősi 2, Szántó 4, Farkas 2, Bankó 9, László 6

Pannónia Gézengúzok – Hermann Girls 50-17

Pannónia Gézengúzok: Kispál 4, Kovács 7, Kristóf 2, Slett 11, Tenke 9, Pál 3, Pelle 8, Keszler 4, Halász 2

Hermann Girls: Deme 2, Ács 1, K.Szabó 1, Feith 6, Bernei 6, Kövesvári-Nagy 1

BLF Párducok – Hermann Girls 45-25

BLF Párducok: Mészáros 20, Marokházi 9, Bakó 2, Kornhoffer 9, Erhordt 1, Supola 3, Varga 1,

Hermann Girls: Deme 4, Ács 10, K.Szabó 2, Végh 1, Feith 5, Bernei 1, Turi 2

Harmat Darazsak – Telepes Tigrisek 19-86

Harmat: Grineusz P. 1, Avar-Kertész P. 3, Baranyai R. 13, Nózner K. 2

Telepes: Lőw L. 12, Szemes I. 24, Zhu Y. 11, Gorócz Á. 9, Tóth V. 9, Mendrei Á. 2, Bánhidi B. 2, Kalotai K. 5, Josepovits K. 12

Szent László Darazsak – Telepes Tigrisek 22-58

Szt. László: Tranh N. 12, Ekurhobo M. 2, Sztankai A. 2, Bolyán M. 6

Telepes: Lőw L. 8, Szemes I. 6, Szemes L. 7, Zhu Y. 2, Gorócz Á. 2, Tóth B. 1, Tóth V. 2, Bánhidi B. 2, Vadon G. 2, Kalotai K. 3, Josepovits K. 21

Csata Pónik – Gyáli Lovagok 40-18

Csata: Vörös A. 1, Béki J. 4, Kövesi L. 9, Csuba A. 12, Szalai B. 2, Lipcsik A. 4, Both N. 1, Ferletyák Z. 5, Lusztóczi P. 2

Gyál: Sáli Eszter A. 3, Szabó Zoltán M. 1, Szántó R. 1, Bankó Richárd B. 6, László Cs. 7

Pannónia Rosszcsontok – Csata Pónik 39-38

Pannónia: Bayomi D. 1, Bayomi L. 2, Bayomi Zs. 4, Keszler M. 11, Palcsó Zs. 7, Somogyi M. 8, Fábián G. 1, Halász K. 1, Berecz B. 2, Fekete Nándor 2

Csata: Vörös A. 8, Béki J. 2, Kövesi L. 6, Lipcsik A. 2, Lukács N. 3, Ferletyák Z. 9, Rósa L. 4, Lusztóczi P. 3, Lusztóczi D. 1

BLF Párducok – Budaörsi Oroszlánkölykök 20-61

BLF: Mészáros Á. 5, Marokházi L. 4, Árva K. 1, Kornhoffer L.2, Erhardt E. 1, Supola M. 2, Varga A. 5

Budaörs: Hősei V. 2, Keller N. 7, Tóth P. 8, Besztercei Á. 1, Tarjányi L. 11, Kiss Á. 3, Hujber V. 1, Baranyi M. 3, Kendi A. 23, Lassu Á. 2

Pannónia Gézengúzok – Budaörsi Oroszlánkölykök 38-52

Pannónia: Kispál Zs. 3, Kovács Z. 3, Kristóf K. 2, Slett R. 8, Tenke M. 5, Pál B. 6, Pelle P. 6, Keszler M. 5

Budaörs: Keller N. 2, Tóth P. 19, Besztercei Á. 2, Tarjányi L. 7, Kiss Á. 1, Baranyi M. 2, Kendi A. 16, Lassu Á. 3

Kossuth Darazsak – Megyeri Tigrisek 19-16

Kossuth: Szeles L. 1, Várhalmi I. 1, Kozma P. 2, Lázár E. 2, Bosch R. 2, Gonda R. 5, Bene V. 3, Nagy Z. 3

Megyeri: Molnár D. 12, Kincses K. 2, Szalma B. 2

Kossuth Darazsak- Kada Darazsak 66-25

Kossuth: Szeles L. 2, Várhalmi I. 3, Kozma P. 1, Szató F. 3, Lázár E. 6, Bosch R. 4, Gonda R, 10, Fanyik E. 3, Bene V. 7, Nagy Z. 14, Takács M. 13

Kada: Denhoff D. 4, Iski B. 2, Marth Z. 7, Molnár B. 12

Megyeri Tigrisek – Kada Darazsak 75-12

Megyeri: Molnár D. 35, Lékai B. 2, Dániel B. 10, Gombos Á. 1, Kolos H. 1, Kincses K. 18, Bogdán R. 6, Turcsányi P. 2

Kada: Szeverényi E. 3, Denhoff D. 2, Molnár B. 5, Gonda R. 2

4. forduló

Pannónia Gézengúzok – Megyeri Tigrisek 43-32

Pannónia Gézengúzok: Kispál 4, Pál 3, Réger 3, Tenke 4, Kovács 5, Horváth 3, Kristóf 6, Keszler 13, Fekete 2

Megyeri Tigrisek: Molnár 6, Gyuricza 7, Sabján 1, Turcsányi P. 7, Varga 1, Berkes 4, Kincses 6

Megyeri Tigrisek – Hermann Girls 32-34

Megyeri Tigrisek: Molnár 4, Gyuricza 8, Dámiel 2, Sabján 2, Kőrösi 3, Turcsányi P. 4, Turcsányi T. 1, Varga 3, Berkes 1, Kincses 4

Hermann Girls: Deme 4, K. Szabó 3, Végh 3, Bernei 9, Kövesárky-Nagy 1, Pelyva 3, Turi 2, Feith 9

Szt. László Darazsak – Pannónia Rosszcsontok 18-43

Szt. László Darazsak: László Lam Duc 1, Pham Viet Anh 1, Homoródi 1, Bolyán 6, Türnel 1, Nagy 1, Dombi 1, Zeng Zahoixian 6

Pannónia Rosszcsontok: Berecz 2, Jókai 2, Keszler 11, Somogyi 4, Bayomi L. 4, Bayomi Zs. 2, Halász 1, Palcsó 6, Fekete 11

Szt. László Darazsak – Darázslányok 22-11

Szt. László Darazsak: Sztankai 2, Zeng Zahoixian 13, Bolyán 2, Kis 1, Nagy 4

Darázslányok: Bori 8, Güngör 1, Móricz 1, Deák-Szabó 1

Harmat Darazsak – Csata Pacik 11-85

Harmat Darazsak: Groh 1, Fenyvesi 2, Váczi 1, Avar Kertész 3, Weih 1, Mózner 2, Kiss Bence 1,

Csata Pacik: Lipcsik 18, Sütő-Orbán 11, Csuba 19, Kövesi 11, Béki 16, Lasztóczi 3, Bóth 4, Ferletyák 3

Harmat Darazsak – Kada Darazsak 12–60

Harmat Darazsak: Groh 1, Avar Kertész 4, Weih 1, Mózner 2, Kiss Bence 2, Kiss Bettina 2

Kada Darazsak: Papp 6, Szevevényi S. 6, Marh 13, Iski 2, Ru Dong 5, Brenscher 1, Szük 22, Molnár 5

Budaörsi Oroszlánkölykök – Hermann Girls 47-35

Budaörsi Oroszlánkölykök: Hujber 6, Lassu 4, Tóth 8, Keller 4, Besztercei 2, Baranyi 2, Tarjányi 10, Hősei 4, Kendi 5, Kis-Kopál 2

Hermann Girls: Deme 4, K. Szabó 5, Ács 4, Végh 1, Bernei 9, Turi 6, Feith 5, Hannich 1

Budaörsi Oroszlánkölykök – Pannónia Gézengúzok 46-53

Budaörsi Oroszlánkölykök: Hujber 4, Lassu 8, Tóth 13, Keller 2, Besztercei 1, Baranyi 1, Tarjányi 1, Hősei 1, Kendi 15

Pannóni Gézengúzok: Slett 11, Tóth 7, Pál 2, Tenki 6, Kovács 5, Horváth 5, Kristóf 14, Keszler 2, Halász 1

Harmat Darázslányok – Gyáli Lovagok 5-32

Darázslányok: Bori 2, Güngör 1, Kiss 1, Móricz 1

Gyáli Lovagok: Íjjas 6, Sári 4, Lecsuk 3, Németh 2, Balogh 4, Gerencsér 2, Farkas 4, Bankó 7

Pannónia Rosszcsontok – Gyáli Lovagok 52-20

Pannónia Rosszcsontok: Fekete 1, Jókai 1, Keszler 22, Somogyi 5, Bayomi 3, Halász 7, Palcsó 12, Tenki 1

Gyáli Lovagok: Íjjas 3, Sáki 7, Makkay 1, Lecsuk 1, Németh 1, Farkas 2, Bankó 5

Telepes Tigrisek – Kada Darazsak 40-22

Telepes Tigrisek: Lőw 15, Szemes I. 10, Gorócz 2, Tóth V. 5, Mendrei 1, Jasepovits 7

Kada Darazsak: Papp 3, Szeverenyi 2, Iski 1, Brenscher 8, Szűk 8

Telepes Tigrisek – Csata Pacik 28-18

Telepes Tigrisek: Lőv 7, Szemes I. 7, Szemes L. 3, Zhu 4, Gorócz 2, Jasepovits 5

Csata Pacik: Lipcsik 4, Csuba 2, Kövesi 4, Béki 3, Bóth 2, Ferletyák 3

BLF Párducok – Szt. Pál Akadémia 49-49

BLF Párducok: Mészáros 19, Marokházi 12, Bakró 3, Simon 1, Erhardt 3, Pados 2, Nagy 7, Bazsó 2

Szt. Pál Akadémia: Korompay K. 7, Korompay L. 5, Tihanyi 3, Németh 3, Hésja 27, Csiki 1, Kovács 3

BLF Párducok – Kossuth Darazsak 42-23

BLF Párducok: Mészáros 11, Marokházi 6, Bakró 1, Kovács 3, Erhardt 2, Pados 5, Nagy 12, Supola 1, Bazsó 1

Kossuth Darazsak: Nagy 4, Takács 8, Bosch 3, Szeles 1, Kozma 2, Várhalmi 1, Gonda 4

Szt. Pál Akadémia – Kossuth Darazsak 54-35

Szt. Pál Akadámia: Korompay K. 5, Korompay L. 8, Németh 5, Hésja 14, Király 7, Tóth 6, Kovács 9

Kossuth Darazsak: Nagy 17, Takács 10, Bosch 1, Kozma 3, Lázár 3, Szabó 1

3. forduló

Telepes Tigrisek-Szent László Darazsak 40-21

Telepes Tigrisek: Lőw László 18, Szemes István 3, Zhu Yi 4, Gorócz Ádám 1, Tóth Viktor 6, Vadon Gellért 3, Kalotai Kristóf 2

Szent László Darazsak: Tran Norbi 9, Nagy Rebeka 2, Laszlo Lam Dud 1, Sztankai Adrien 3, Pham Viet Ani 2, Kluták Dávid 1, Nagy Bercel 3

Kossuth Darazsak-Szent Pál Akadémia 35-47

Kossuth Darazsak: Bosch Rebeka 4, Szeles Liza 13, Gouda Réka 2, Beke Viktória 1, Takács Mirabell 14, Szabó Flóra 1

Szent Pál Akadémia: Németh Krisztián 6, Cseperiváló Dávid 4, Sedlmayer Dóri 1, Tóth Sára 3, Aésza Olivér 6, Kovács Jázmin 18, Mikics Mirkó 2, Tihanyi Simon 5, Teller Zalán 2

Kossuth Darazsak – Csata Pónik 29-25

Kossuth Darazsak: Bosch Rebeka 6, Nagy Zita 9, Szeles Liza 3, Beke Viktória 4, Takács Mirabell 7

Csata Pónik: Lasztóczi Petra 6, Both Nóra 1, Lipcsik Adél 6, Rósa Laura 5, Ferletyák Zita 6, Lukács Nóra 1

Hermann Girls-BLF Bolhák 40-31

Hermann Girls: K.Szabó Réka 6, Ács Emese 5, Végh Viktória 5, Feith Izabella 7, Kövesárki-Nagy Kitti 4, Deme Nóra 3, Bernei Emma 6, Hannich Johanna 4

BLF Bolhák: Mészáros Ádám 11, Nagy Zsombor 1, Hliva Tamás 6, Brogli Bálint 2, Marokházi Levente 7, László Benedek 1, Bakró Levente 1, Pados Bálint 1, Simon Zsófia 1

Megyeri Tigrisek- BLF Párducok 46-51

Megyeri Tigrisek: Molnár Dániel 8, Gyuricza Márk 12, Turcsányi Péter 11, Lenkai Lilla 2, Alaksza Kinga 2, Kosztolányi Dorka 1, Kis Lehel 4, Szatmári Dia 5, Dániel Bence 1

BLF Párducok: Mészáros Ádám 13, Nagy Zsombor 6, Hliva Tamás 2, Marokházi Levente 14, László Benedek 3, Bakró Levente 1, Konhoffer Levente 4, Árva Krisztián 5

Telepes Tigrisek-Pannónia Gézengúzok 15-74

Telepes Tigrisek: Lőw László 8, Szemes Levente 1, Zhu Yi 2, Gorócz Ádám 2, Tóth Viktor 1, Kalotai Kristóf 1

Pannónia Gézengúzok: Slett Réka 18, Pál Bengedúz 4, Réger Levente 6, Kovács Zalán 13, Pelle Péter 15, Tóth Nikolett 4, Keszler Máté 11, Halász Kende 1, Somogyi Milán 2

Pannónia Rosszcsontok – Csata Pónik 27-21

Rosszcsontok: Fekete N. 1, Bayomi Zs. 2, Somogyi M. 2, Keszler M. 10, Fábián G. 1, Kardos G. 1, Halász K. 1, Palcsó Zs. 9

Pónik: Vörös A. 2, Rósa L. 1, Csuba A. 5, Győri B. 3, Ferletyák Z. 2, Lipcsik A. 5, Lasztóczi D. 2, Both N. 1

Pannónia Rosszcsontok – SZPA-HSE 22-48

Rosszcsontok: Fekete N. 1, Bayomi L. 2, Bayomi Zs. 2, Bayomi D. 1, Somogyi M. 3, Keszler M. 10, Palcsó Zs. 3

SZPA: Tihanyi S. 3, Tóth S. 4, Kovács J. 9, Németh K. 8, Mikics M. 7, Sedlmayer D. 1, Mejja O. 14, Krecske E. 2

Megyeri Tigrisek – Budaörsi Oroszlánkölykök 30-48

Tigrisek: Kis L. 6, Turcsányi P. 8, Szatmári D. 1, Molnár D. 6, Lenkai L. 1, Dániel B. 3, Viola A. 3, Alaksza K. 2

Oroszlánkönykök: Büki B. 5, Tóth P. 9, Kiss Á. 3, Kiss-Kopál S. 2, Kendi A. 20, Lassu Á. 9

Hermann Girls – Budaörsi Oroszlánköykök 30-48

Hermann: Hannich J. 2, Végh V. 1, K. Szabó R. 5, Bernei E. 4, Turi A. 1, Ács E. 6, Deme N. 3, Kövesárki-Nagy K. 1, Feith I. 10

Oroszlánkölykök: Büki B. 2, Diószegi E. 1, Tóth P. 16, Kiss-Kopál S. 5, Kendi A. 18, Hujber V. 2, Lassu Á. 7, Besztercei Á. 3

Gyáli Lovagok – Szent László Darazsak 28-23

Lovagok: Íjjas Milán V. 5, Makkay János Z. 2, Szántó R. 9, Szőlősi Ádám J. 1, László Cs. 11

Darazsak: Tran N. 10, László Lam D. 4, Szanleczki A. 1, Türner K. 1, Pham Viet A. 1, Nagy B. 4

Gyáli Lovagok – Gézengúzok 12-84

Lovagok: Íjjas Milán V. 3, Sáli Eszter A. 2, Makkay János Z. 1, Szántó R. 1, Németh A. 2, Szabó Dániel L. 1, Bankó Richárd B. 2

Gézengúzok: Kispál Zs. 2, Pál B. 6, Slett R. 20, Tóth N. 14, Pelle P. 10, Somogyi M. 1, Keszler M. 13, Réger L. 1, Kovács Z. 15, Halász K. 2

Kada Darazsak – Harmat Darazsak 43-16

K. Darazsak: Dong 4, Brenscher M. 5, Dernhoff P. 4, Dernhoff D. 2, Gyenes A. 3, Iski B. 15, Molnár Füredi B. 2, Papp D. 2, Szeverényi E. 6 H.

Darazsak: Váczi G. 3, Avar-Kertész P. 2, Fenyvesi K. 5, Kiss B. 1, Hinek A. 4, Biró M. 1

Harmat Darázslányok – Harmat Darazsak 26-25

Darázslányok: Güngör G. 6, Treszner C. 1, Móricz L. 6, Kalocsai P. 4, Bori V. 9 Darazsak: Avar-Kertész P. 2, Fenyvesi K. 8, Kiss B. 1, Hinevi A. 8, Biró M. 1, Újvári Á. 5

Kada Darazsak – Harmat Darázslányok 39-10 Darazsak: Dong 9, Brenscher M. 3, Dernhoff P. 1, Dernhoff D. 2, Gyenes A. 2, Iski B. 2, Molnár-Füredi B. 6, Papp D. 7, Szeverényi E. 7 Darázslányok: Kiss B. 2, Güngör G. 2, Kalocsai P. 2, Bori V. 4

Kada Darazsak – Harmat Darázslányok 39-10

K. Darazsak: Dong 9, Brenscher M. 3, Dernhoff P. 1, Dernhoff D. 2, Gyenes A. 2, Iski B. 2, Molnár-Füredi B. 6, Papp D. 7, Szeverényi E. 7

Darázslányok: Kiss B. 2, Güngör G. 2, Kalocsai P. 2, Bori V. 4

2. forduló

Hermann Girls - Szent Pál Akadémia 47-29

Hermann Girls: Deme 3, Pelyva 7, K.Szabó 7, Bevnei 10, Feith 5, Hannich 3, Ács 8, Kövesárki-Nagy 1, Végh 3

Szent Pál Akadémia: Garai 1, Tellér 2, Tóth 2, Kovács 4, Németh 4, Korompay 1, Klemen 1, Messa 14

Harmat Darazsak - Terézvárosi Kéttannyelvű 32-32

Harmat Darazsak: Hinek 1, Grinensz 2, Baranyai 16, Bori 4, Beke 9

Terézvárosi Kéttannyelvű: Bóna 16, Niedermüller 3, Bódi 13

Megyeri Tigrisek - Telepes Tigrisek 46-31

Megyeri Tigrisek: Molnár 7, Gyuricza 2, Kis 2, Berkes 2, Lékai 9, Turcsányi 22, Körösi 2

Telepes Tigrisek: Gorócz 5, Josepovits 4, Kalotai 4, Lőw 1, Szemes I. 6, Szemes L. 4, Tóth B. 2, Tóth V. 1, Zhu Yi 4

Terézvárosi Kéttannyelvű - Harmat Darázslányok 27-14

Terézvárosi Kéttannyelvű: Bóna 7, Niedermüller 3, Bődi 13, Kölcsön kapott játékos 4

Harmat Darázslányok: Farn 2, Gonda 7, Güngör 1, Palkó 1, Gödöllei 3

Gyáli lovagok - Telepes Tigrisek 9-62

Gyáli Lovagok: Sári 2, Szabó 1, Németh 3, Gerencsér 1, László 2

Telepes Tigrisek: Bánhidi 4, Gorócz 2, Josepovits 20, , Kalotai7, Lőw 10, Szemes I. 2, Szemes L. 12, Tóth B. 3, Tóth V. 2

Budaörsi Oroszlánkölykök - Szent Pál Akadémia 56-26

Budaörsi Oroszlánkölykök: Büki 6, Tóth 10, Keller 2, Baranyi 2, Tarjányi 8, Kiss 6, Kendi 13, Hujber 4, Besztercei 2, Lassu 3

Szent Pál Akadémia: Tellér 3, Tóth 5, Németh 4, Korompay K. 5, Korompay V. 1, Messa 8

Harmat Darázslányok - BLF Bolhák 27-45

Harmat: Szeles 7, Nagy 10, Takács 4, Várhalmi 1, Bosch R. 2, Bosch E. 3

BLF Bolhák: Mészáros 5, Marokházi 10, Bakro 2, Pados 4, Kornhoffer 3, Árva 3, Erkodt 8, Hliva 5, Supola 1, Pintér 2, Nagy 2

Kossuth Darazsak - Kada 63-15

Kossuth Kobrák: Nagy 15, Szeles 9, Takács 23, Szabó 2, Várhalmi 1, Bosch R. 6, Bosch A. 5, Bosch E. 2

Kada: Szevlrényi 4, Brenscher 2, Szűk 7, Molnár-Füredi 2

Pannónia Rosszcsontok - Gyáli Lovagok 27-16

Pannónia: Somogyi M. 2, Bayomi D. 1, Bayomi L. 6, Keszler M. 10, Némethi A. 2, Fábián G, 4, Bayomi Zs. 2 Gyál: Íjas M. 2, Sáli E. 1, Makkay J. 2, Szabó Z. 1, Szántó R. 2, Szőlősi Á. 3, László Cs. 5

Pannónia Rosszcsontok - Megyeri Tigrisek 20-53

Pannónia: Malász K. 1, Keszler M. 13, Némethi A. 4, Bayomi Zs. 2

Megyeri: Molnár D. 13, Gyuricza M. 18, Kis L. 1, Gombos Á. 1, Bekes Gy. 1, Lékai B. 9, Kolos H. 3, Turcsányi P. 7

Kada Darazsak - Szent László Darazsak 20-29

Kada: Papp D. 9, Szeverényi E. 1, Pálfi B. 1, Brenscher M. 2, Denhoff D. 2, Szűk H. 5

Szt. László: Bacskó B. 6, Tran N. 14, Homoródi Z. 1, Pauer D. 3, Bolyán M. 2, Türnen K. 1, Csábi M. 2

Szent László Darazsak - BLF Párducok 18-41

Szt. László: Tran N. 9, László Lam D. 1, Koczák E. 1, Nagy A. 2, Bolyán M. 2, Csábi M. 3

BLF: Mészáros Á. 13, Marokházi L. 6, Bakro L. 2, Pados B. 2, Korhaffer L. 3, Árva K. 2, Erhardt E. 7, Hliva T. 2, Nagy Zs. 2, Pintér K. 2

Harmat Darazsak - Csata Pónik 17-41

Harmat: Baranyai R. 9, Grineusz P. 1, Bori V. 2, Beke V. 5

Csata: Rósa L. 2, Sütő-Orbán P. 5, Csuba A. 11, Lipcsik A. 12, Both N. 2, Sípos A. 9

Harmat Villámok - Csata Pónik 13-54

Harmat: Feru A. 3, Güngöz G. 5, Farnyik E. 2, Trager N. 1, Móricz L. 1, Gonda R. 1

Csata: Vörös A. 5, Rósa L. 2, Sütő-Orbán P. 5, Csuba A. 15, Fesletyák Z. 5, Lipcsik A. 2, Both N. 1, Lasztocszi D. 1, Sípos A. 18

Pannónia Gézengúzok - Hermann Girls 50-13

Pannónia: Slett R. 3, Kispál Zs. 4, Pál B. 3, Réger L. 1, Tenke M. 7, Kovács Z. 8, Pelle P. 12, Tóth N. 5, Keszler M. 6, Somogyi M. 1

Hermann: Deme N. 1, K. Szabó R. 2, Bemei E. 2, Túri A. 1, Feith I. 3, Hamich J. 2, Ács E. 1, Végh V. 1

Pannónia Gézengúzok - Budaörsi Oroszlánkölykök 36-32

Pannónia: Slett R. 3, Kispál Zs. 5, Pál B. 5, Tenke M. 1, Kovács Zs. 2, Pelle P. 7, Tóth N. 1, Keszler M. 5, Somogyi M. 6, Halász K. 1

Budaörs: Tóth P. 4, Keller N. 2, Tarjányi L. 11, Kiss Á. 1, Kendi A. 10, Besztercei Á. 3, Lassu Á. 1

1. forduló

Harmat Darazsak - Kada Darazsak 20-30

Harmat Darazsak: Újvári 2, Hineg 2, Mózner 2, Fenyvesi 2, Tóth 1, Baranyai 10, Bíró 1

Kada Darazsak: Szeverényi 6, Molnár 12, Marth 10, Iski 2

Megyeri Tigriskölykök - Kada Darazsak 47-9

Megyeri Tigriskölykök: Lékai 5, Gombás 1, Molnár 7, Turcsányi 15, Gyuricsa 10, Kis 3, Dániel 6

Kada Darazsak: Szeverényi 1, Papp 4, Marth 4

Hermann Girls - Budaörsi Oroszlánkölykök 38-44

Hermann: Hanich 1, Végh 2, K. Szabó 6, Bernei 6, Túri 6, Ács 4, Deme 7, Kövesárki-Nagy 2, Feith 4

Budaörs: Hősei 2, Tóth 10, Keller 3, Büki 4, Kiss 2, Tarjáni 4, Kendi 8, Kiss-Kopál 2, Besztercei 6, Lassu 3

BLF Párducok - Budaörsi Oroszlánkölykök 28-41

BLF: Mészáros 8, Marosházi 4, Bakro 4, Pintér 1, Hliva 4, Nagy 1, Varga-Saroki 1, Kornhoffer 9

Budaörs: Hősei 2, Dioszegi 2, Tóth 14, Tarjáni 5, Kendi 8, Kiss-Kopál 2, Lassu 8

Pannónia Gézengúzok - SZPA-HSE 61-25

Pannónia: Horváth 11, Keszler 6, Kispál 4, Kovács 7, Kristóf 3, Pál 2, Pelle 3, Réger 2, Slett 7, Tenke 3, Tóth 13

SZPA: Csepervaló 3, Reményi 4, Németh 3, Mikics 1, C. Lili 1, Tihanyi 4, Korompay L. 3, Héjja 4, Korompay K. 2

Pannónia Gézengúzok - Telepes Tigrisek 71-12

Pannónia: Horváth 6, Keszler 5, Kispál 8, Kovács 9, Kristóf 1, Pál 5, Pelle 8, Réger 5, Slett 8, Tenke 9, Tóth 7

Telepes Tigrisek: Bánhidi 3, Josepovits 3, Kalotai 1, Lőw 1, Tóth B. 2, Tóth V. 2

Harmat Darázslányok - Gyáli Lovagok 13-23

Harmat Darazsak: Palkó 1, Güngöz 3, Kiss 6, Bori 1, Erőss 2

Gyáli Lovagok: Sáli 2, Szabó Z. 2, Szántó 3, Jónás 3, Langhy 2, László 3, Papp 2, Kapcsos 4, Bankó 2

Kossuth Kobrák - Gyáli Lovagok 27-20

Kossuth: Szeles 2, Császár 3, Bosch 1, Nagy 6, Takács 9, Gonda 2, Szabó 4

Gyáli Lovagok: Íjjas 1, Makkay 1, Szabó Z. 2, Jónás 4, László 3, Papp 3, Kapcsos 2, Bankó 4

Megyeri Tigrisek - Szt. László Darazsak 60-14

Megyeri: Gyuricza 18, Lékai 4, Turcsányi P. 10, Körösi 1, Molnár 10, Kolos 1, Dániel 1, Juhász 4, Berkes 1, Kis 10

Szt. László: Cao Gábor 2, Sztankai 1, Pham Viet An 11

SZPA-HSE - Terézvárosi Kéttannyelvű 50-26

SZPA: Csepervald 2, Reményi 11, Németh 16, Mikics 1, Tihanyi 8, Héjja 8, Tóth 3, Korompay 1,

Terézváros: Körmendi 14, Thompson 1, Szabó 2, Molnár 7, Mapazány 1, Nigrérmennyi 1

Telepesi Tigrisek - Terézvárosi Kéttannyelvű 56-29

Telepes: Bánhidi 8, Dömötör 3, Josepovits 3, Lőw 10, Szeres 6, Szemes 12, Tóth B. 4, Tóth V. 7, Vadon 3

Terézváros: Körmöndi 15, Katmi 2, Búna 1, Szabó 5, Molnár 2, Kis 3, Nigrérmüller 1

Csata Pónik - Herman Girls 16-59

Csata: Vörös 1, Rósa 2, Csuba 7, Sütő-Orbán 2, Ferletyán 1, Sipos 3

Herman: Denu 13, K.Szabó 12, Ács 4, Végu 2, Bemei 8, Kövesárki 1, Túri 6, Fetth 10, Hannich 3

Harmat Darazsak - Szt. László Darazsak 16-42

Harmat: Avar1, Hinek 6, Baranyai 6, Fenyvesi 1, Mózner 2

Szt. László: Cao 2, Nagy R. 2, Csábi 1, Nagy A. 5, Pham 1, Zheng 6, Bacskó 4, Nagy B 2, Trak 17, Türner 2

Kossuth Kobrák - Pannónia Rosszcsontok 29-23

Kossuth: Szeles 1, Lázár 2, Kozma 3, Nagy Z. 9, Takács 6, Gonda 3, Beke 5

Pannónia: Bayomi L. 4, Halász 5, Jókai 1, Keszler 11, Somogyi 2

BLF Bolhák - Csata Pónik 56-29

BLF: Marokkházi 12, Baknó 3, Pintér 1, Bogli 1, Hliva 5, Árva 5, Pados 2, Nagy M 2, Varga 4, Kornhoffer 7, Mészáros 14

Csata: Vörös 5, Rósa 2, Megyeri 1, Csuba 10, Ferletyán 4, Győri 1, Sipos 6

Harmat Darázslányok - Pannónia Rosszcsontok 10-62

Harmat: Kalocsai 3, Kovács 1, Bori 2, Erőss 4

Pannónia: Bayomi L. 5, Bayomi Zs. 5, Bayomi D. 5, Fábián 1, Halász 6, Keszler 24, Palcsó 11, Somogyi 5

 
 

ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.

Cím: 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület