EREDMÉNYEK

 
 
1 2 3 4 5 6 7

 

6. forduló

Gyáli Lovagok – Harmat 2009 24-94

Gyál: Makkay 3; Batki 1; Balogh 13; Szőlösi 3; Vaszkó 1; Fekete 3

Harmat 2009: Szük 25; Pál 1; Mózner 12; Fenyvesi 15; Bíró M. 2; Bíró O. 2; Paul 3; Bacskó 12; Nagy 13; Grineusz 5; Ruszkai 4

Harmat 2009 – Budaörsi Oroszlánkölykök 53-21

Harmat: Szük 7; Pál 4; Mózner 2; Fenyvesi 8; Bíró M. 1; Paul 5; Váczi 1; Bacskó 7; Nagy 14; Grineusz 2; Ruszkai 2

Budaörs: Koncz 1; Kiss 2; Nedbál 4; Marton 1; Panyik 1; Jamkó 1; Rádics 1; Iványi 1; Budai 1; Ágó 3; Kósa 5

Budaörsi Oroszlánkölykök – Gyáli Lovagok 39-30

Budaörs: Varga 1; Koncz 2; Kiss 4; Nedbál 8; Jamkó 12; Ványi 2; Rádics 6; Iványi 1; Ágó 2; Büki 1

Gyál: Batki 1; Makkay 7; Szabó 7; Batki 2; Balogh 3; Szőlösi 4; Vaszkó 5; Fekete 1

Kada Darazsak – Szervátius Szellemek 16-68

Kada: Nyicki D. 5; Frikk 9; Majoros 2

Szervátius: Leiner 10; Sándor 4; Dudás 29; Dudás 1; Schiller 9; Gazdag 9; Horváth 6

Pannónia/D – Kada Darazsak 64-4

Pannónia/D: Szajkó 4; Brunner 2; Csicsó 1; Mechler 12; Kardos 11; Jókai 3; Simon 17; Kiss 8; Szolnok 6 Kada: Nyicki 1; Tao 1; Majoros 2

BLF Párducok – Keresztury Darazsak 32-49

BLF: Révészi 18; Szilágyi 1; Kondoros 2; Supola 5; Bíró 1; Nagy 4; Szili 1

Keresztury: Dallos 10; Döme 4; Fáczán 10; Kató 6; Kollár 10; Dobos 5; Molnár 4

Telepes Tigrisek – BLF Párducok 29-28

Telepes: Tóth 7; Demeter 9; Kalotai 3; Neiser 5; Bak 1; Nádas 1; Lőw 1; Bak 2

BLF: Erdős 3; Szilágyi 1; Révész 10; Kondorosi 5; Pu 4; Szili 2; Supola 3

Pannónia/A – Telepes Tigrisek 76-9

Pannónia/A: Bayomi Dorottya 3, Bayomi Levente 4, Bayomi Zsombor 6, Berecz Bálint 9, Fábián Gergő 7, Fekete Nándor 12, Keszler Máté 19, Németh Alexandra 3, Somogyi Milán 4, Szalay Rita 3, Palcsó Zsombor 2, Halász Kende 4

Telepes Tigrisek: Tóth Bendegúz 3, Demeter Mátyás 1, Neiser Máté 3, Bak Péter 1, Bak Zsombor 1

Harmat Darázslányok – Csípős Darazsak 6-59

Harmat Darázs Lányok: Feru Vivien 2, Helmecsi Bianka 1, Kakucska Bettina 1, Groh Luca 2

Csípős Darazsak: Gonda Réka 27, Szeles Liza 6, Tolnai Réka 10, Lampert Lilla 3, Süveg Erzsébet 4, Branda Helga 1, Szányel Gabriella 2, Terjéki Tamara 4, Benedek Kitti 1, Kiss Dorka 1

Harmat 2010 – Szervátius Szellemek 45-27

Harmat 2010: Grineusz Péter 5, Tóth Kornél 2, Oxi László 3, Ruff Máté 2, Kovács Kristóf 2, Sztanek Ronald 1, Nagy Ágoston 24, Pál Zalán 3, Paul Bence 3

Szervátius Szellemek: Leiner Lilien 8, Schiller Sára 4, Gazdag Lili 3, Dudás Bogi 5, Dudás Viki 3, Horváth Viki 3, Sándor Titáni 1

Pannónia/D – Harmat 2010 21-30

Pannónia/D: Kiss Zoltán 2, Tenke Áron 1, Brunner Ádám 1, Csicsó Zoltán 1, Szalay Luca 2, Mechler Ábel 7, Szolnok Boldizsár 2, Jókai Zalán 4, Simon Alexandra 1

Harmat 2010: Grineusz Péter 1, Tóth Kornél 1, Kiss Bence 3, Kovács Kristóf 2, Ruszkai Dániel 1, Nagy Ágoston 14, Pál Zalán 3, Paul Bence 5

Harmat Darázslányok – Kosztolányi Általános Iskola 8-68

Harmat Darázslányok: Eck Véda 2, Feru Vivien 3, Pápai Jázmin 2, Ferenczi Fanni 1

Kosztolányi Általános Iskola: Balázs Bíborka 1, Halász Veronika 2, Gyenge-Könczöl Tara 2, Kerekes Dorka 7, Schmidt Orsolya 7, Bíró Anita 12, Sipos Boglárka 2, Szabó Sára 6, Késmárky Luca 13, Lakos Dorottya 14, Varga-Bíró Zoé 2

Csípős Darazsak – Kosztolányi Általános Iskola 48-23

Csípős Darazsak: Gonda Réka 14, Szeles Liza 9, Princz Krisztina 4, Tolnai Réka 8, Lampert Lilla 2, Süveg Erzsébet 6, Branda Helga 1, Szányel Gabriella 1, Benedek Kitti 3

Kosztolányi Általános Iskola: Kerekes Dorka 1, Schmidt Orsolya 2, Bíró Anita 4, Szabó Sára 4, Késmárky Luca 8, Lakos Dorottya 4

Pannónia/A – Keresztury Darazsak 20-0

5. forduló

Pannónia/A - Gyáli Lovagok 82-30

Pannónia/A: Berecz Bálint 7; Halász Kende 17; Palcsó Zsombor 4; Bajomi Dorottya; Bajomi Levente 11; Bajomi Zsombor 18; Fábián Gergő 10; Fekete Nándor 2; Somogyi Milán Keszler Máté 5; Némethi Alexandra 1; Stalay Rita 5; Kardos Gergő 2

Gyáli Lovagok: Batki Bora 1; Sáhi Eszter Anna 10; Makkay János Zoltán 3; Batki Mira Szántó Richárd 4; Szabó Dániel 1; Szőlősi Ádám János Szabó Zoltán 4; Bodó Noémi Lujza 2; Farkas Kinga 4; Vaszkó Örs; Fekete Kolos

Gyáli Lovagok - BLF Párducok 42-37

Gyáli Lovagok: Batki Bora; Sáhi Eszter Anna 6; Makkay János Zoltán 7; Batki Mira 2; Szántó Richárd 6; Szabó Dániel 1; Szőlősi Ádám János 5; Szabó Zoltán 3; Bodó Noémi Lujza 6; Farkas Kinga 4; Vaszkó Örs; Fekete Kolos 2

BLF Párducok: Kovács Milán; Kondorosi Luca; Kamar Zerina 1; Erdős Maxim 5; Várhegyi Zoltán 12; Kudák Marcell; Révész-Veres A 11; Léger Péter 3; Láng Réka 2; Duckerzne 2; Szilágyi Dávid 1

Kosztolányi Általános Iskola - Csípős Darazsak 28-32

Kosztolányi Ált. Isk.: Hankai Zsófia 1; Varga Bíró Zoé 1; Gyenge Körczöl Tara 5; Kerekes Dorka 1; Hernádi Péter; Sipos Boglárka 4; Szabó Luca 4; Szabó Sára 4; Késmárky Luca 5; Lakos Dorottya 3

Csípős Darazsak: Szeles Liza 10; Gonda Réka 16; Princz Krisztina 1; Kondor Dorka 1; Benedek Kitti; Dranda Helga; Terjéki Tamara; Esevarth Maja; Szányel Gabi 2; Süves Erzsébet 2

Kosztolányi Ált. Isk. - Szervátiusz Szellemek 12-30

Kosztolányi Ált. Isk.: Hankai Zsófia 1; Varga Bíró Zoé; Gyenge Körczöl Tara 1 Kerekes Dorka 1; Hernádi Péter 1; Sipos Boglárka; Szabó Luca 1; Szabó Sára 1; Késmárky Luca 5; Lakos Dorottya 1

Szervátiusz Szellemek: Schillev Sára 4; Sándor Titánia 2; Juhász Hédi 3; Leinei Liliána 4; Dudás Bogi 6; Bátor Viki; Kiss Nóra; Dudás Viki 1; Gazdag Lili 1; Soltész Anna 9

Kada Darazsak - Budaörsi Oroszlánkölykök 11-69

Kada Darazsak: Fazekas Levente; Nicli Dominik; Váci Beni 1; Frikk Patrik 2; Marci Norbert; Félix 2; Szeles Liza 6

Budaörsi Oroszlánkölykök: Bomba Lili; Iványi Zsófia 1; Jankó Dominik 13; Jánószki Enikő; Kiss-Istók Balázs 11; Marton Szilvia 15; Szabó Tanai Zalán; Ványi Gréta 4; Varga Fruzsina 1; Czifra Péter 5; Büki Barna 7; Kósa Kaba 12; Berkó Benedek

Budaörsi Oroszlánkölykök - Harmat Darázslányok 79-7

Budaörsi Oroszlánkölykök: Bomba Lili; Iványi Zsófia 2; Jankó Dominik 19; Jánószki Enikő; Kiss-Istók Balázs 12; Marton Szilvia 12; Szabó Tanai Zalán 5; Ványi Gréta 10; Varga Fruzsina 2; Czifra Péter 8; Büki Barna 4; Kósa Kaba 5; Berkó Benedek

Harmat Darázslányok: Groh Lola; Csizmadia Szilvi 1; Elk Véda 1; Helmeczi Bianka; Pilgermáyer Emília; Harsányi Eszter; Kakacska Bettina; Lökös Laura; Sütő Bogi; Sztankai Adrien 5

Harmat Darázslányok – Kada Sarazsak 21-22

Harmat Darázslányok: Gron Lola; Csizmadia Szilvi 4; Elk Véda 1; Helmeczi Bianka; Pilgermáyer Emília; Harsányi Eszter 4; Kakacska Bettina; Lökös Laura; Sütő Bogi 3; Sztankai Adrien 9

Kada Darazsak: Fazekas Levente 2; Nicli Dominik 2; Váci Beni 10; Frikk Patrik 4; Marci Norbert 2; Félix 2

Harmat Darazsak 2009 - BLF Párducok 66-25

Harmat Darazsak 2009: Szük Huba 19; Grineusz Péter 1; Bacskó Bálint 9; Groh Botond 1; Pál Zalán 5; Mózner Krisztián 6; Fenyvesi Krisztián 10; Ujvári Ádám 2; Bíró Márk; Bíró Oszkár 2; Paul Bence 9; Váczi Gábor 2; Nagy Ágoston

BLF Párducok: Kovács Milán 1; Bazsó Anna 1; Kondorosi Luca 6; Hamar Zenina; Erdős Maxim 2; Hudák Marcell 1; Révész-Veres A. 5; Láng Réka 1; Duchen Zhe 2; Várhegyi Zoltán 2; Fléger Péter 2; Szilágyi Dávid 2

Harmat Darazsak 2009 - Pannónia/A 46-67

Harmat Darazsak 2009: Szük Huba 21; Grineusz Péter 1; Bacskó Bálint 12; Groh Botond; Pál Zalán; Mózner Krisztián 2; Fenyvesi Krisztián 6; Ujvári Ádám; Bíró Márk; Bíró Oszkár 1; Paul Bence 3; Váczi Gábor; Nagy Ágoston

Pannónia/A: Fekete Nándor 7; Szalay Rita 3; Némethi Alexandra 2; Keszler Máté 4; Halász Kende 11; Somogyi Milán 4; Bayoni Dorottya 5; Kardos Gergő; Bayoni Zsombor 11; Fábián Gergő 5; Brecz Bálint 3; Palcsó Zsombor 2; Bayoni Levente 10

Harmat Darazsak 2010 - Szervátius Szellemek 43-30

Harmat Darazsak 2010: Grineusz Péter 9; Ruszkai Dániel 4; Groh Botond 7; Kiss Bence; Oxi László 2; Fenyvesi Krisztián 8; Ruff Máté 2; Kovács Kristóf 2; Sztanek Ronald 2; Paul Bence 1; Albrecht Ádám 1; Tóth Kornél 5

Szervátius Szellemek: Báthor Viki; Soltész Anna 2; Kiss Nóri; Dudás Viki 4; Gazdag Lili 1; Juhász Hédi 1; Horváth Vivien 1; Leiner Liliána 11; Schiller Sára 4; Sándor Tita 2; Dudás Bogi 4

Harmat Darazsak 2010 - Csípős Darazsak 66-35

Harmat Darazsak 2010: Grineusz Péter 8; Ruszkai Dániel 8; Groh Botond; Kiss Bence 1; Oxi László 2; Fenyvesi Krisztián 15; Ruff Máté 1; Kovács Kristóf 2; Sztanek Ronald; Paul Bence 9; Albrecht Ádám 2; Tóth Kornél 18;

Csípős Darazsak: Branda Helga 1; Gonda Réka 2; Kondor Dorka 2; Szányel Gabi; Süveg Erzsébet 5; Benedek Kitti; Terjéki Tamara; Egewarth Maya 1; Lampert Lilla; Princz Krisztina 5; Szeles Liza 19

Pannónia/D - Keresztury Darazsak 13-39

Pannónia/D: Brunner Ádám 3; Bodnár Benedek; Simon Alexandra; Kiss Zoltán 3; Horváth Gergő 2; Csicsó Zoltán; Tenke Áron; Kardos Gergő; Szalay Luca; Szajkó Dávid 2; Jókai Zalán 1; Bodor Áron; Andorfi Bence; Mechler Ábel 2

Keresztury Darazsak: Szajkó Róbert; Dallos Péter 12; Farkas Noémi; Nagy Benedek 4; Kató Csanád 2; Cholnár-Vesza Liza; Fábián Lili 5; Szántó Soma 4; Dobos Levente 3; Döme Dominik 1; Homolya Liliána 8

Pannónia/D - Telepes Tigrisek 21-52

Pannónia/D: Brunner Ádám 1; Bodnár Benedek 1; Simon Alexandra 3; Kiss Zoltán 2; Horváth Gergő 3; Csicsó Zoltán; Tenke Áron 3; Kardos Gergő 1; Szalay Luca; Szajkó Dávid; Jókai Zalán 1; Bodor Áron 1; Andorfi Bence; Mechler Ábel 5

Telepes Tigrisek: Bak Zsombor 4; Lőw Palkó; Neiser Máté 2; Lőrincz Máté; Nádas Olivér 1; Bak Péter 1; Jánkovics Dániel 2; Kalotai Kristóf 8; Tóth Bendegúz 8; Bánhídi Balázs 8; Reszegi Dániel 8; Vadon Gellért 10

Keresztury Darazsak - Telepes Tigrisek 35-36

Keresztury Darazsak: Szajkó Róbert 3; Dallos Péter 11; Farkas Noémi; Nagy Benedek 11; Kató Csanád; Cholnár-Vesza Liza 1; Fábián Lili 3; Szántó Soma; Dobos Levente; Döme Dominik 5; Homolya Liliána 1

Telepes Tigrisek: Bak Zsombor 1; Lőw Palkó; Neiser Máté 2; Lőrincz Máté 1; Nádas Olivér; Bak Péter; Jánkovics Dániel 1; Kalotai Kristóf; Tóth Bendegúz 5; Bánhídi Balázs 8; Reszegi Dániel 11; Vadon Gellért 7

4. forduló

Harmat Darázslányok - BLF Párducok 11-60

Harmat Darázslányok: Márton Nóra 2, Doócs Lívia 2, Bene Vivien 7

BLF Párducok: Szilágyi Dávid 5, Pados Bálint 13, Erdős Maxim 5, Du Cheuzhe 1, Várhegyi Zoltán 19, Révész-Veres Albert 8, Bazsó Anna 6, Bíró Viktória 2, Kovács Milán 1

Harmat Darazsak 2009 - Telepes Tigrisek 63-26

Harmat Darazsak 2009: Szük Huba 4, Pál Zalán 6, Bacskó Bálint 3, Hinek András 10, Avar Péter 3, Mózner Krisztián 9, Fenyvesi Kriszián 5, Bíró Mária 3, Bíró Oszkár 1, Paul Bence 8, Váczi Gábor 7, Grineusz Péter 4

Telepes Tigrisek: Tóth Bendegúz 9, Reszeepi Dániel 4, Bánlúdi Balázs 5, Vadai Gellért 2, Kalotai Kristóf 2, Bak Péter 3, Neizer Máté 1

Harmat Darázslányok - Kosztolányi Darazsak 28-17

Harmat Darázslányok: Szabó-Deák Laura 2, Kalucska Bettina 3, Fern Vivien 1, Harsányi Eszter 1, Csizmadia Szilvia 1, Márton Nóra 2, Doócs Lívia 7, Bene Vivien 11

Kosztolányi Darazsak: Szabó Sára 2, Beke Gréta 1, Késmárky Luca 11, Sztojka Mózes 3

Kosztolányi Darazsak- BLF Párducok 20-63

Kosztolányi Darazsak: Szabó Sára 1, Schmidt Orsolya 6, Sipos Boglárka 3, Harkai Zsófia 1, Késmárky Luca 8, Sztojka Mózes 1

BLF Párducok: Szilágyi Dávid 1, Pados Bálint 15, Erdős Maxim 7, Du Cheuzhe 9, Várhegyi Zoltán 9, Révész-Veres Albert 6, Hamar Zemina 3, Supola Máté 1, Bazsó Anna 6, Bíró Viktória 3, Kovács Milán 3

Telepes Tigrisek - Keresztury Darazsak 16-35

Telepes Tigrisek: Tóth Bendegúz 5, Vadai Gellért 7, Kalotai Kristóf 2, Jankovics Dániel 1, Bak Péter 1

Keresztury Darazsak: Nagy Benedek 7, Dollos Péter 12, Mártlós Zsolt 2, Homolya Lili 3, Kollár Barnabás 3, Kató Csanád 1, Röme Dominik 4, Dobos Levente 3

Pannónia/D - Budaörsi Oroszlánkölykök 10-36

Pannónia/D Csicsó Zoltán 1, Szajkó Dávid 1, Szolnoki Boldizsár 5, Tenke Áron 1, Káldos Boróka 1, Turai-Krasz Luca 1

Budaörsi Oroszlánkölykök: Ványi Emma 1, Nerbál Dominik 3, Ványi Oréna 9, Jannó Dominik 3, Büki Barna 2, Budai Vilmos 2, Kiss István 7, Csipna Péter 3, Marton Szilvia 6

Csípős Darazsak – Pannónia/D 53-27

Csípős Darazsak: Princz Krisztina 2, Tolnai Réka 1, Branda Helga 2, Terjék Tamara 1, Gonda Réka 22, Nagy Zita 12, Kavint K. 13

Pannónia/D: Brunner Ádám 1, Mechler Ábel 4, Szajkó Dávid 1, Szolnoki Boldizsár 6, Tenke Áron 1, Andorfi Bence 4, Horváth Gergő 1, Bodor Ágoston 5, Kovács Csongor 3, Turai-Krasz Luca 1

Pannónia/A - Keresztury 51-25

Pannónia: Némethi, A. 2, Fekete N. 2, Keszler M. 3, Halász K. 9, Somogyi H. 3, Bayomi D. 1, Kardos 5, Jókai 1, Bayomi N. 6, Fábián F. 3, Szalay R. 2, Palkó Zs. 6, Berecz B. 4, Bayomi L. 4

Keresztury: Nagy B. 8, Dallos P. 1, Hechst F. 1, Árendás E., 1, Homolya L. 3, Kollár B. 4, Kató Cs. 4, Röme D. 2, Dobos L. 1

Pannónia/A - Harmat Darazsak 2009 43-28

Pannónia: Némethi A. 2, Fekete N. 3, Keszler M. 21, Halász K. 1, Kardos 1, Bayomi N. 3, Fábián F. 6, Szalay R. 1, Palkó Zs. 1, Berecz B. 4

Harmat: Szücs H. 5, Pál Z. 1, Bacskó B. 4, Hinek A. 1, Avar P. 3, Mózner K. 6, Fenyvesi K. 2, Paul B. 1, Váczi G. 2, Grineusz P. 3

Harmat Darazsak 2010 - Csípős Darazsak 46-40

Harmat: Szücs H. 6, Grineusz P. 3, Groh B. 3, Pál Z. 3, Fenyvesi K. 9, Ruff M. 2, Sztanek R. 4, Paul B. 15, Kensley Z. 1

Csípős Darazsak: Lampert L. 1, Gouda R. 2, Brauda H. 1, Benedek K. 1, Princz K. 2, Tolnai R. 4, Nagy Z. 9, Kovinat K. 17, Terjék T. 1, Szeles L. 2

Harmat Darazsak 2010 - Budaörsi Oroszlánkölykök 36-27

Harmat: Szücs H. 10, Grineusz P. 3, Tóth K. 3, Pál Z. 6, Fenyvesi K. 7, Ruff M. 1, Sztanek R. 1, Paul B. 2, Felcsuti Cs. 2, Kensley Z. 1

Budaörs: Tóth R. 1, Bomba L. 1, Ványi O. 8, Jankó D. 2, Büki B. 1, Jánószky E. 1, Rózsa K. 2, Kiss-Istók B. 1, Czifra P. 3, Marton Sz. 2, Ágó M. 5

Szervátius Szellemek - Gyáli, Lovagok 14-44

Szervátius: Gazdag L. 2, Dudás B. 10, Soltész A. 2

Gyál: Batki B. 3, Szabó D. 1, Makkay J. 1, Kirschner P. 1, Szántó R. 5, Németh A. 9, Szőlősi Á. 2, Sáhi E. 13, Batki M. 2, Farkas K. 2, Szabó Z. 5

Gyáli Lovagok - Kada Darazsak 64-9

Gyál: Batki B. 5, Kirschner P. 3, Szántó R. 11, Németh A. 12, Szőlősi Á. 5, Sáhi E. 12, Batki M. 3, Vaszkó Ö. 6, Szabó Z. 7

Kada: Fekete N. 1, Nyicki B. 1, Szeghő Á. 2, Marci N. 1, Bugácsi A. 3, Sárközi N. 1

Kada Darazsak - Szervátius Szellemek 18-36

Fazekas L. 3, Szeghő Á. 6, Majoros M. 2, Nyicki B. 2, Marci N. 1, Bugácsi A. 4

Szervátius: Gazdag L. 4, Dudás B. 14, Horváth V. 5, Schiller S. 6, Sándor T. 4, Dzura J. 1, Soltész A. 2

3. forduló

Kosztolányi Ált. Isk. – Budaörsi Oroszlánkölykök 12-56

Kosztolányi Ált. Isk.: Balázs 1, Harkai 1, Varga-Bíró 1, Szabó S. 2, Kismárky 4, Szabó L. 1, Sipos 1, Schmidt 1

Budaörsi Oroszlánkölykök: Czifra 6, Koncz 5, Ágó 1, Budai 4, Bomba 5, Jankó 12, Marton 7, Rádics 2, Szabó-Tavai 2, Ványi 12

Kosztolányi Ált. Isk. – Harmat Darázslányok 20-0

Harmat Darazsak 2010 – BLF Párducok 33-39

Harmat Darazsak 2010: Grineusz 6, Groh 2, Kiss 1, Oxi 1, Felcsuti 3, Sztanek 3, Kensley 1, Fenyvesi 6, Szük 10

BLF Párducok: Hliva 9, Viszler 7, Brogli 3, Bazsó 5, Erdős 4, Várhegyi 4, Kondorosi 5, Szilágyi 2

Harmat Darazsak 2010 – Szervátiusz Szellemek 28-7

Harmat Darazsak 2010: Grineusz 8, Groh 5, Kiss 3, Oxi 2, Felcsuti 2, Kovács 1, Sztanek 1, Fenyvesi 4, Szük 2

Szervátiusz Szellemek: Dudás 3, Farkas 2, Schiller 2

Keresztury Darazsak – Harmat Darazsak 2009 30-33

Keresztury Darazsak: Árendás 1, Dobos 2, Döme 1, Hechst 1, Homolya 1, Kató 3, Kibédi 1, Nagy 17, Mihály 1, Szántó 2

Harmat Darazsak 2009: Szük 11, Bacskó 4, Mózner 2, Fenyvesi 4, Ujvári 2, Bíró M. 1, Bíró O. 1, Váczi 5, Grineusz 3

Harmat Darazsak 2009 – Gyáli Lovagok 32-22 (20-0)

Harmat Darazsak 2009: Szük 13, Mózner 2, Fenyvesi 8, Ujvári 3, Bíró O. 2, Grineusz 2, Groh 1, Szakács 1

Gyáli Lovagok: Szabó 1, Makkay 1, Sáhi 4, Szántó 9, Németh 8, Farkas 1, Vaszkó 4

Gyáli Lovagok – Keresztury Darazsak 37-20 (0-20)

Gyáli Lovagok: Szabó 3, Makkay 1, Sáhi 22, Szántó 1, Németh 10

Keresztury Darazsak: Dobos 2, Döme 1, Hechst 1, Kibédi 2, Nagy 8, Szántó 2, Kollár 4

Pannónia/A – Gyáli Lovagok 47-17

Pannónia/A: Berecz 5, Halász 6, Fábián 4, Bayomi D. 6, Bayomi L. 10, Bayomi Zs. 11, Fekete 3, Somogyi 2, Némethi 2

Kada Darazsak - Harmat Darázslányok 18-15

Kada Darazsak: Frikk 8; Lénárt 4; Nyicki 2; Fazekas 2; Oláh 2; Harmat Darázslányok: Eszti 12; Luca 2; Betti 1

Kada Darazsak - Kosztolányi Ált. Isk. 13-25

Kada Darazsak: Nyicki 4; Fazekas 2; Oláh 2; Majoros 1; Frikk 1; Siska 1; Luca 1; 9-es mez:1

Kosztolányi Ált. Isk.: Kismárky 9; Bíró 6; Sípos 4; Schmidt 3; Halász 2; Szabó 1

Szervátiusz Szellemek - Pannónia/D 16-19

Szervátiusz Szellemek: Dudás B. 5; Schiller 5; Bátor 2; Sándor 2; Horváth 2

Pannónia/D: Kiss 6; Jókai 5; Kardos 3; Mechler 2; Andorfi 1; Brunner 1; Káldos 1

Pannónia/D - BLF Párducok 19-26

Pannónia/D: Csicsó 6; Szolnoki 3; Bodor 2; Turai-Krafsz 2; Tenke 1; Szafkó 1; Mechler 1; Jókai 1; Horvát 1; Kaldos 1

BLF Párducok: Kondorosi 5; Várhegyi 4; Erdős 4; Viszler 3; Bazsó 2; Brogli 2; Hudak 2; Hliva 1; Bíró 1; Fléger 1

Pannónia/A - Csípős Darazsak 73-12

Pannónia/A: Halász 13; Keszler 12; Bayomi L. 12; Somogyi 9; Berecz 7; Bayomi D. 5; Bayomi Zs. 5; Fekete 4; Szalay 3; Palcsó 1; Mercz 1; Némethi 1

Csípős Darazsak: Gonda 9; Branda 2; Tolnai 1

Csípős Darazsak – Telepes Tigrisek 12-53

Csípős Darazsak: Szeles 7; Gonda 3; Terjék 1; Bánhidi 1

Telepes Tigrisek: Vadon 14; Reszegi 10; Bánhidi 10; Demeter 7; Bak 6; Neiser 3; Kalotai 2; Nádas 1

Telepes Tigrisek - Pannónia/A 21-46

Telepes Tigrisek: Vadon 5; Bánhidi 4; Kalotai 3; Lőw 3; Reszegi 2; Neiser 2; Bak 2

Pannónia/A: Bayomi Zs. 7; Keszler 6; Fekete 6; Somogyi 5; Bayomi L. 4; Palcsó 4; Halász 4; Szalay 4; Németh 3; Berecz 2; Mercz 1

2. forduló

Pannónia/A – Gyáli Lovagok 47-17

Pannónia/A: Berecz 5, Halász 6, Fábián 4, Bayomi D. 6, Bayomi L. 10, Bayomi Zs. 11, Fekete 3, Somogyi 2, Némethi 2

Gyáli Lovagok: Szabó 1, Makkay 4, Lecsuk 3, Németh 6, Szabó 1, Vaszkó 2

Gyáli Lovagok – Radobasket Oroszlánkölykök 35-25

Gyáli Lovagok: Makkay 5, Lecsuk 4, Németh 7, Bodó 4, Fekete 3, Sáhi 12

Radobasket: Marton 14, Ványi 2, Czifra 5, Koncz 1, Bernó 1, Ágó 1, Büki 1

Csípős Darazsak – Pannónia/D 30-27

Csípős Darazsak: Süveg 1, Tolnai 3, Szeles 2, Gonda 8, Nagy 16

Pannónia/D: Kiss 5, Brunner 2, Tenke 1, Boda 4, Tóth-Cseri 3, Szalay 1, Kardos 6, Fókdi 5

Pannónia/D – Kada Darazsak 28-4

Pannónia/D: Kiss 2, Brunner 3, Mechler 5, Turai-Krausz 1, Kovács 5, Boda 3, Tóth-Cseri 1, Tóth 1, Szalay 2, Kardos 3, Fókdi 2

Kada Darazsak: Sárközi 1, Marcin 1, Gyenes 1, 7-es számú játékos 1

BLF Párducok – Telepes Tigrisek 34-18 (0-20)

BLF Párducok: Fliger 2, Bazsó 9, Várhegyi 6, Bíró 1, Kondorosi 6, Révész-Veres 7, Szilágyi 1, Erdős 2

Telepes Tigrisek: Neiter 2, Nádas 1, Jankovics 2, Tóth 2, Bánhidi 4, Reszegi 4, Vadon 3

Telepes Tigrisek – Keresztury Darazsak 34-33 (20-0)

Telepes Tigrisek: Bak P. 1, kalotai 6, Tóth 4, Bánhidi 8, Reszegi 15

Keresztury Darazsak: Nagy 14, Dallos 4, Hechst 1, Dobos 2, Kibédi 1, Árendás 3, Döme 5, Kató 1, Szántó 2

Keresztury Darazsak – BLF Párducok 20-0

Harmat Darazsak 2009 - Radobasket Oroszlánkölykök 31-18

Harmat Darazsak 2009: Mózner 10; Fenyvesi 9; Szűk 5; Pál 2, Bíró O. 2; Paul 2; Groh 1;

Radobasket Oroszlánkölykök: Marton 6; Gombos 3; Koncz 3; Budai 3; Czifra 1; Agó 1; Buki 1

Harmat Darazsak 2009 - Pannónia/A 25-44

Harmat Darazsak 2009: Szűk 5; Fenyvesi 5; Tóth 5; Pál 2; Mózner 2; Bíró M. 1; Bíró O. 1; Paul 1; Váczi 1; Grineusz 1; Groh

Pannónia/A: Halász 11; Bayomi L. 8; Bayomi Zs. 7; Berecz 3; Bayomi D. 3; Némethi 3; Mercz-Perény 3; Fábián 2; Szalay 1; Kardos 1; Fekete 1; Somogyi 1

Harmat Darazsak 2010 - Kada Darazsak 49-10

Harmat Darazsak 2010: Grineusz 11; Pál 10; Tóth 8; Groh 8; Sztanek 6; Felcsuti 2; Ruff 2; Kovács 2

Kada Darazsak: Oláh 3; Frikk 2; Fábián 2; Nyicki 1, Sárközi 1; Lénárt 1

Harmat Darazsak 2010 – Csípős Darazsak 30-42

Harmat Darazsak: Groh 8; Tóth 7; Pál 4; Felcsuti 2; Ruff 2; Sztanek 2; Kensley 2; Grineusz 1; Kiss 1; Kovács 1

Csípős Darazsak: Nagy 21; Bánhidi 11; Branda 4; Szeles 4; Princz 1; Tolnai 1

Kosztolányi Ált. Iskola – Szervátiusz Szellemek 13-17

Kosztolányi Ált. Iskola: Kismárky 8; Sipos 3; Lakos 2

Szervátiusz Szellemek: Dudás B. 4; Schiller 4; Horváth 2; Leinev 2; Gazdag 2, Bátor 2; Dudás V. 1

Harmat Darázslányok - Szervátiusz Szellemek 7-34

Harmat Darázslányok: Csizmadia 6; Harsányi 1

Szervátiusz Szellemek: Dudás B. 11; Schiller 6; Sandor 4, Leniev 4; Bátor 3; Dudás V. 2; Horváth 2; Gazdag 2

Harmat Darázslányok - Kosztolányi Ált. Iskola 2-37

Harmat Darázslányok: Fern 2

Kosztolányi Ált. Iskola: Kismárky 12; Sipos 8; Lakos 6; Schmidt 5; Szabó S. 4; Gyenge-Könczöl 2

1. forduló

Pannónia/D - Kosztolányi Ált. Isk. 17-8

Pannónia/D: Szolnoki 4; Bodor 4; Tenke 2; Kovács 2; Boda 2; Brunner 1; Mechler 1; Szajkó 1;

Kosztolányi Ált. Isk.: Keómarky 3; Lakos 2; Bíró 2; Szabó 1

Pannónia/D - Harmat Darazsak 2009 19-55

Pannónia/D: Kiss 3; Mechler 3; Bodor 3; Kovács 3; Csicsó 2; Szajkó 1; Tenke 1; Turbi-Krausz 1; Andorfi 1; Boda 1

Harmat Darazsak: Grineusz 13; Mózner 9; Szűk 7; Bíró M. 7; Bíró O. 5; Tóth 5; Pál 3; Fenyvesi 2; Vászi 2; Groh 2

Keresztury Darazsak – Gyáli Lovagok 41-29

Keresztury Darazsak: Nagy 15; Kollár 7; Döme 5; Mártha 4; Dallos 4; Dobos 4; Mechst 1; Balind 1

Gyáli Lovagok: Németh 16; Makkay 3; Szabó Z. 2; Szőlősi 2; Szabó D. 2; Fekete 2; Batki 1; Vaszkó 1

Keresztury Darazsak - Harmat Darazsak 2010 52-26

Keresztury Darazsak: Nagy 23; Döme 10; Kotó 8; Homolya 6; Kollár 5; Dallos 4; Mártha 2;

Harmat Darazsak: Szűk 17; Pál 3; Tóth 3; Grineusz 2; Pam 1

BLF Párducok – Pannónia/A 19-63

BLF Párducok: Révész-Veres 4; Viszler 3; Várhegyi 3; Pados 2; Szilágyi 2; Kondorosi 2; Simon 1; Supola 1; Erdős 1

Pannónia/A: Keszler 12; Fekete 11; Halász 8; Fábián 8; Berecz 5; Palcsó 5; Bayomi Zs. 4; Somogyi 4; Szalay 3; Kardos 2; Németh 1

BLF Párducok – Radobasket Oroszlánkölykök 39-14

BLF Párducok: Révész- Veres 18; Pados 8; Viszler 5; Bazsó 3; Erdős 2; Halász 1; Kelemen 1; Supola 1

Radobasket Oroszlánkölykök: Czifra 3; Koncz 3; Dénes 2; Marton 2; Bomba 2; Berkó 1; Szabó-Tanai 1

Pannónia/A – Radobasket Oroszlánkölykök 63-12

Pannónia/A: Keszler 19; Bayomi Zs. 13; Fekete 11; Halász 10; Palcsó 3; Szalay 3; Berecz 2; Somogyi 2

Radobasket Oroszlánkölykök: Koncz 5; Marton 4; Berkó 1; Bomba 1; Szabó-Tanai 1

Harmat Darazsak 2009 - Kada Darazsak 98-10

Harmat Darazsak 2009: Szük 15, Pál 4, Mózner 15, Fenyvesi 13, Bíró M. 13, Bíró O. 4, Pam 4, Váczi 4, Grineusz 7, Groh 7, Tóth 12

Kada Darazsak: Stegnő 1, Fehér 3, Gyenes 4, Fekete 1, Bagácsi 1

Kada Darazsak - Kosztolányi Általános Iskola 22-9

Kada Darazsak: Stegnő 4, Majoros 2, Sárközi 2, Gyenes 6, Bagácsi 4, Szeverényi 4

Kosztolányi: Halász 1, Gyenge-Könczöl 3, Balázs 1, Szabó 3, Késmárky 1

Harmat Darazsak 2010 - Szervátiusz Szellemek 45-16

Harmat Darazsak 2010: Grineusz 8, Groh 10, Tóth 16, Kiss 2, Felcsuti 1, Sztanek 3, Kensley 1, Szük 4

Szervátiusz Szellemek: Réka 4, Dudás V. 1, Horváth 2, Leiner 6, Sándor 1, Schiller 2

Szervátiusz Szellemek - Gyáli Lovagok 8-57

Szerátius Darázslányok: Réka 1, Dudás B. 3, Dudás V. 1, Horváth 3

Gyáli Lovagok: Batki M 4, Szabó D. 2, Makkay 10, Kirschner 1, Szántó 6, Németh 12, Szabó Z. 4, Batki B. 3, Farkas 4, Vaszkó 10, Fekete 1

Harmat Darázslányok - Csípős Darazsak 4-83

Harmat Darázslányok: Harsányi 4

Csípős Darazsak: Nagy 21, Szeles 13, Kensley 7, Szabó-Deák 6, Tarcheh 1, Süveg 3, Tolnai 6, Princz 6, Gauda 20

Csípős Darazsak - Telepes Tigrisek 38-48

Csípős Darazsak: Nagy 10, Gauda 6, Szeles 11, Kensley 4, Szabó-Deák 2, süveg 3, Brauda 1, Tolnai 1 Telepes Tigrisek: Tóth 13, Reszegi 5, Bánhidi 8, Vadon 5, Demeter 12, Kalotai 4, Lőrincz 1

Telepes Tigrisek - Harmat Darázslányok 44-4

Telepes Tigrisek: Tóth 7, Reszegi 8, Bánhidi 6, Vadon 7, Demeter 6, Kalotai 4, Neiser 2, Jankovics 2, Bak 1, Nádasi 1

Harmat Darázslányok: Doócs 1, Harsányi 3

 
 

ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.

Cím: 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület